Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A solutio antisudoricát...

A solutio antisudoricát milyen gyakran kell használni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hiába vannak ilyen hatásai. De mit tegyünk, ha csak ez használ?? Egyébként már rég óta használgatom, viszont újra el kezdtem izzadni. 2 hétig jó volt, majd semmi. szüneteltettem és ma kezdtem újra, úgy ahogy írtátok. reggel-este kentem magam előtte vele, valószínű ez is lehetett a baj. eddig bevált másodjára.
2011. márc. 25. 22:45
 12/19 A kérdező kommentje:
Havi szinten amúgy méregtelenítek és kövér sem vagyok!
2011. márc. 25. 22:46
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék, egy Antal Vali hívő :)

Megnéztük, alumínium-klorid-hexahidrát, izopropil alkohol, deszt.víz... Az 50 ml-ben van 12 gramm - mondjuk úgy, hogy - timsószerű anyag. Egy: vattakoronggal biztosan magamra kenek néhány mikrogrammot, ami a bőrfelszínre kerül, majd lemosódik. Nagymértékű alumínium felhalmozódásról nem hiszem, hogy beszélhetünk, még sose találtam kuktafazekat a hónom alatt, nem is beszélve arról a...naaa, hogy is hívják azt a német urat?- ő sem zaklatott:) Kettő: ebben a hígításban kevéssé irritálja a bőrt, akinek meg nagyon, az hígíthatja még, vagy eltekint a használatától. Aki ilyet ken magára, általában már utolsó lehetőségként teszi, mert nem segítenek a sokezer forintos dezodorok. "Méregtelenítés a táplálkozástan szerint nem létezik, pedig erősen tartja magát az az elképzelés, hogy különféle teákkal vagy böjttel a szervezetben lerakódott salakot el lehet távolítani. Annak ellenére így van ez, hogy nem kellően tisztázott, mit is jelent a méregtelenítés és a salak valójában. Az egészséges gyomorban nem marad semmi. Az érrendszerben lerakódott ún. plakkokat vagy mérgeket, mint például a nehézfémek, sajnos semmilyen teával nem lehet „kiöblíteni”. Ezt nem én találtam ki. Mondjuk az alumínium nem nehézfém. Szóval mi őrültek ezt kenjük magunkra - átmenetileg - mert ez a szer valóban használ és rövid idő után el is lehet hagyni.

2011. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszokat!


Amúgy a fikázós hozzászólónak még annyit üzennék, hogy nem mindegy, hogy az ember ápolatlanul néz ki és teszem azt 100 évig elél, miközben olyan a szaga és a kinézete mint egy kukásé és ez miatt se barátjai sem társ sincs az életben...vagy teszem azt 60 évig él de legalább ha összeesik az utcán akkor odamennek hozzá, mert nem úgy néz ki mint egy hajléktalan, és rengeteg barátja van, mert hidd el a külső igenis számít. Számít, mikor felemeled a munkahelyeden a karod, hogy ne nézz ki úgy mint amikor éppen két vizes pocok mászott volna ki a hónod alól...vagy mikor üzletet kötsz valakivel és teleizzadod az ingedet. Igen valljuk be ocsmány látvány, de valaki tenni is próbál a megszüntetése érdekébe... valaki meg a salaktalanításra fogja, ami mondjuk egy megfoghatatlan dolog, mivel ameddig nem lehet számszerűen mérni és vagy kimutatni, addig az a dolog nem létezik. Úgyhogy nyugodtan kapaszkodj olyanba ami nem is létezik, -mantráld csak magadnak, mint az őskorban a különböző istenekhez szóló imákat- hajrá!

2011. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A fikázó hozzászóló csupán figyelmeztetni akart arra, hogy tovább mérgezitek magatokat, elnézést ha a hangnem kicsit máshogy sikerült. Aki azt írta hogy a szer lemosódik a bőrről, az nincs tisztában vele hogy a bőr az nem egy szilárd kéreg, hanem egy porózus szerkezet, amin minden rákerült anyag keresztül tud hatolni, felszívódik. És bizony ezekből a vegyületekből nem kell ahhoz grammokat bejuttatni a szervezetbe hogy kárt tudjon okozni. Továbbra is azt mondom, inkább próbáljatok meg kevesebb húst és tejterméket fogyasztani, látványos eredményeket érhettek el, pattanások terén, és izzadás terén is. Mert aki rendellenesen sokat és bűzöset izzad, az így választ ki különféle oda nem való dolgokat, a normális mértékű izzadás se nem látszik a ruhán, sem pedig kellemetlen szagú.

A méregtelenítésről pedig annyit, hogy azok a tudományok, amik nem szerepelnek az orvosképzés tananyagában, attól még léteznek, és velem együtt sok millió ember alkalmazza őket sikerrel. Aki nem hisz bennük, az még nem is próbálta, és azt kell mondanom, nem is ismeri az emberi test legfőbb működési elvét, mégpedig azt, hogy ki tudja javítani a saját hibáit, ha megfelelő eszközök a rendelkezésére állnak.

2011. márc. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd!


Én egyáltalán nem iszok tejet (kiskorom óta). Joghurtokból is csak natúrt fogyasztok az is max egy héten egyszer. Ca-t máshonnan pótlom.


Húsok területén is hasonló a táplálkozásom:

Disznóhúst egyáltalán nem eszem. Csirke vagy pulykahúst fogyasztok azt is úgy hogy 1/2 -1 hónapra előre megveszek 1 kg-ot belőle és azt lefagyasztom. Igggeeen, mielőtt megkérded, nekem éppen elég ennyi. Felvágottat sem eszem, mert az csak ipari hulladék! Nem iszom alkoholt és nem is dohányzom!


MINDEZEK ENNEK ELLENÉRE ELÉGGÉ TÓCSÁSODOM, szóval mondhat nekem bárki bármit a méregtelenítésről, a tejtermékekről meg a húsfogyasztásról, nálam ez már megbukott! Jah és még mielőtt abba kötnél bele, hogy biztos dagadt vagyok, akkor megsúgom: nem, ellenkezőleg


Egyébként nem hiszem hogy ezen múlna az életünk, mert akkor ilyen erővel simán be lehetne tiltani az utcán dohányzást, az autókat, a fertőtlenítőszereket, a mosogatószereket...meg a TEFLON edényeket is... és persze a többi dolgot

2011. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek! Ne vegyünk levegőt, mert mérgező és egészségtelen (esetleg viseljünk egész nap gázmaszkot). Ne igyunk vizet, mert mérgező és egészségtelen. Ne együnk húst, mert tele van hormonokkal, antibiotikumokkal. Ne együnk gabonafélékből készült ételeket, mert génmanipulált, tele van vegyszerekkel. Ne együnk zöldségféléket, mert a föld is el van mérgezve, meg a víz is, amivel locsolják. Ne együnk gyümölcsöket, mert azok is mérgezettek és már nem tartalmaznak vitaminokat sem. Ne fogyasszunk cukrot, sót, mert a szervezetünknek nincsen rá szüksége. Inkább mozogjunk, kocogjunk és haljunk meg sokkal egészségesebben!

Nos én kiváncsi ember vagyok, ezért én és a testem úgy döntöttünk, hogy mivel az élet egy nagy kaland, belevágunk és megpróbáljuk túlélni:) Lélegzek, eszem, iszom, mértékkel. Eddig sikerült, ha minden továbbra is jól megy, a következő 50 évem is sikerül.

Én azt gondolom erről az egészről, hogy a legfontosabb, hogy (mindkét irányban) el kell kerülni a szélsőségeket.

2011. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azta micsoda kis "háború" robbant itt ki :) egyébként én is azok közé tartozok, akik alig esznek húst és tejterméket, 1 l tej 1 hónap alatt folyik le a torkomon kb... sok zöldséget-gyümölcsöt eszek. És nem bűzlök az izzadságtól, csak szagtalan "víz" folyik a hónaljamról.
2011. márc. 26. 09:49
 19/19 anonim válasza:
Hogyan méregtelenítsem magam
2012. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!