Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kipróbálnám ezt a Solutio...

Kipróbálnám ezt a Solutio Antisudoricát! Mit kell tudni róla, mellette nem kell dezodort használni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 16:41
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Elsősorban azt szeretném elmondani, ha nem vészes az izzadásod, akkor ne kezd el használni. Én már kb. 3-4 hónapja használom és nagyon bevált(próbáltam a Vichy-től 3500 forintos dezodort is, az nem használt ennyire). Eleinte kellemetlen volt, kicsit csípett meg szúrt, de nem volt vészes. Ha lehet ne pont szőrtelenítés után kend be magad, mikor alapból irritált a bőr, vagy ha úgy érzed, hogy nagyon erős, akkor nedves zsepire/vattára öntsd (én így csináltam, és használt)! Mellette dezordort használhatsz, de szerintem csak az illata miatt jó, mert a sudorica illata/szaga elpárolog reggelre ha este bekened magad. Túlzásba ne vidd, mert kiszárad a hónaljad!:D Sok sikert hozzá! Ha követed a használati utasítást, nem lesz baj!

2010. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!