Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy barátom beteg. Segítség?...

Egy barátom beteg. Segítség? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

két napja 39°C láza van átlagban. tüdőgyulladásra gyanakszik. És most hirtelen elkezdett ömleni a vér az orrából. Tudja valami mitől van ez? Vagy mikor múlik el? Vagy mi az isten van vele a leírtak alapján? Orvoshoz nem hajlandó menni. Mondanátok házi gyógymódokat? Nagyon fontos lenne. Előre is köszönök mindenfajta segítséget. Még a legapróbb tanácsot is.

L/19


2011. márc. 28. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a ponton nem az a lényeg,ő akar-e orvoshoz menni,hanem az,hogy a szüleinek/barátainak van-e annyi esze,hogy orvost hívjanak neki...ne itt akarjátok megtudni,mitől lehet,a legnagyobb butaság! ha ő makacs,akkor hívjátok ki hozzá az orvost!
2011. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én kihívnám rá az orvost, de nem tudom a címét -.-

ha tudnám már rég a kórházban lenne.

2011. márc. 28. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Vmi vírus. Ajánlom közösségbe ne menjen otthon kínlódjon.
2011. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) eddig is ezt teszi két napja. de féltem. tudtok valami gyógyteát? vagy illóolajat? vagy akármit???
2011. márc. 28. 22:29
 5/9 anonim válasza:
Az orvérzés a magas láz egyik következménye lehet. Mindenképpen lázcsillapítást tudok ajánlani, vegyen be aspirint -persze csak ha nem érzékeny rá- nagyon magas nem szűnő láz esetén 4, egyébként maximum 6 óránként. Ha a láz nem múlik, vagy csökken egy napon belül (a magas láz a saját szervezetet is tönkreteszi, egy idő után a pozitív hatása a visszájára fordítódhat), mindenképpen kérjétek az orvos tanácsát, aki a telefonon is szívesen felvilágosít, ha nincsen más megoldás.
2011. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. márc. 28. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

1.Rohadtul ne érdekeljen, hogy akar-e menni, hanem hívd ki hozzá.

2. Az internet világában meg ne mondj olyat, hogy nem tudod a doki számát, mert nem hiszem el. Két perc alatt kiderítheted.


Legkésőbb ma rángasd el, vagy hívd az orvost, mert ez nem vicc.

2011. márc. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én kiküldeném rá az orvost, de a gyerek címét nem tudom -.-

még egyikünk se volt a másiknál. friss barátság.

de mamár jobban van hál' Istennek :)

2011. márc. 29. 23:07
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönök minden segítséget :) 4 nap alatt rendbe jött hál' Istennek :D már hőemelkedése sincs :D
2011. márc. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!