Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájós, kattogó vállra megoldás?

Fájós, kattogó vállra megoldás?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve elkezdett fájni a vállam. Akkor elmentem vele a sebészetre, onnan a reumatológiára. Volt röntgen, az orvos azt mondta, nem lát semmi furcsát.


Akkor írt fel fájdalomcsillapítót, azt bevettem, amikor fájt. Azóta elmúlt, és most újra előjött.


Az a baj vele, hogy kattog. De furcsán. A másik vállam is kattog, de az nem fáj. Ez sem igazán fájdalom, inkább olyan érzés, mintha sok karkörzést csináltam volna. Tehát nem izomláz-szerű, hanem olyan elgémberedett érzés. És mikor kattog olyan, mintha elmozdulna a helyéről.


Alapból azért mentem a sebészetre, mert azt hittem, csak vissza kell rakni a helyére. Komolyan úgy érzem, hogy egy jó erős roppantás hiányzik neki.


Volt valakinek hasonló gondja? Kiropraktőrön gondolkodom, csak félek, hogy megöl.

24/L


2011. okt. 31. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kiropraktőrön gondolkodom, csak félek, hogy megöl."

Ezzel megnevettettél! Szerintem, ha elmész egy ortopédushoz, kapásból megigazít. És mégiscsak orvos!

2011. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!