Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen megoldást tudtok...

Milyen megoldást tudtok száraz köhögésre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig lándzsás útifűvet iszom (naturland) ha kicsit elkezek köhögni már elkezdem, mert ha már nagyon belejöttem csak antibiotikummal tudok meggyógyulni.(a köptetőkben meg allergiás vagyok vmi növényre, és azonnal kihányom) Te mit használsz/használtál eddig?
2011. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagymatea mézzel. A hagymát pucold meg, vágd 4 részre és forrald fel vízben. Szűrd le, tegyél bele mézet. Nem olyan borzasztó, mint amilyennek hangzik.

Nagyon jó köptető és természetes alapú.

2011. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek: semmit sem használtam ezért kérdem... :D mindig megvártam, hogy magától elmúljon.

Az utóbbinak: köszi a receptet, hagymateáról hallottam, de, hogy miként kell elkészíteni arról nem.

2011. szept. 21. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!