Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma jól megáztam, káros ez az...

Ma jól megáztam, káros ez az egészségre? (gondolok itt a radioaktív sugárzásra)

Figyelt kérdés
Gondolok én itt a mostani sugárzási dolgokra(Japán atomerőmű).Kicsit rosszul fogalmazok, de remélem mindenki érti.Mert,hogy olvastam, hogy pozsonyban is volt pár napja talán egy hete radioaktív eső.Mennyi ilyenkor az esély,hogy bajom válljon ebből?Ráadásul terhes is vagyok.
2011. ápr. 1. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A levegőbe több a radioaktív dolog mint az esőben. Az esővíztől anyáméknál kipusztult az összes szobavirág 1 nap alatt. A tv-ben azt mondják hogy nem ártalmas, de ki tudja?!
2011. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem nyugtattál meg!:(
2011. ápr. 1. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szeritnem ha ennyire aggódsz akkor nem tart olyan sokba elmenni a háziorvoshoz, vagy ahhoz aki kezel majd a terhességed során, majd megnyugtat, mert mégis szakember.

Hát szeritnem Mo.-ra csak a tévéből jön akármi is most japánból... bár mindenki mást mond...

2011. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!