Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismerősöm 1987 óta szed napi...

Ismerősöm 1987 óta szed napi 100 mg leponexet. Nem kellene-e átváltani más gyógyszerre? Nem káros-e ez tulságosan az egészségre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szedhető a legtovább. És a legkevesebb a mellékhatása.
2011. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Én is évek óta szedem, és semmi bajom! (14éve)
2011. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

9 éve szedem. Túlzott fáradtság miatt nem tudtam egy mondatot végigolvasni, pedig 350 oldalt kellett volna megtanulni. Valamint enni sem tudtam rendesen, majdnem 4 hét telt el úgy, hogy nem volt étvágyam mikor orvoshoz fordultam. Összes gyógyszer közül ez vált be. Nem májkárosító altató, amitől jobban kipihenem magam.


Tényleg. Kevesebbet izzadok nappal, megspórolom vele a

dezodorokat. (egyáltalán nem kell)


3x25mg éjszakára. (általában csak 4-5 órám volt aludni)


Az adagomat csökkenteni kellett: 3x25mg-ról 2-re 2 év után.

2-ről 1-re az előző csökkentés utáni 2 évben, majd

2 évig 1, majd fél szem 1 évig, majd negyed.


Most negyeddel nincs izzadság, se semmi, tudok olvasni.

Hirtelen lecsökkentése vagy nem szedése 4 hét után

erős izzadást okoz, illetve hirtelen nagy fáradságot

kisebb álmatlansággal. Ilyenkor be lehet szedni ismét.


A legnagyobb gond az volt, hogy megváltozott tőle az IQ-m

lefelé 10-20-at, amitől néhányan nem ismertek meg, sőt

volt ahol stornózták azt, hogy komolyan foglalkozzanak velem az egyetemen. Itt foglalkoztak, de ott úgy nem, pedig az is kell.


Alkalmazzák belső paraziták tönkretételére. Mivel neked ez

az adag egy egész éjszakás álmot ad, benned élő kisebb szervezetek még nappal is alszanak. Benned alvó belső

sziámi ikerpár vagy féreg alszik és megfullad. Ha van benned vérféreg, akkor megfullad a vérben.


Alkalmazzák hermafroditák esetén, ekkor a méh nyugalmibb

állapotban van, neked több energiád marad a mozgásra.


Alkalmazzák kényszergyógykezelésként is, ha sokat kidumálsz az államtitkokból, ekkor nem szedése esetén börtön járhat, akkor is ha nem kell.


Nem derülhet ki konkréten, hogy szeded, én is TorVPN-en írok. Volt rá példa, hogy az illető nagyon izzadt, és elkérték a szomszéd irodából valakinek a Leponexét és belerakták a vizébe. Régebbi volt, 500mg és azonnal elaludt.


Szedését személyem szerint nem ajánlom, akkor is ha úgy látszik, hogy más dimenziókra emlékszel. Van ahol erre

szükség van. Szedése esetén nem lehetsz buszsofőr, rendőr,

közalkalmazott. Viszont ha ezek közül egy sem vagy akkor szedését kötelezővé tehetik, legfőképp külföldön. Függ

a hivatástól.


Lassítja az anyagcserét. Pl ha evés után rögtön wc-re kellett menni, akkor ez jó. Kiszárítja a szervezetet,

de lúgossá teszi. Ebből balhé.


Egyben agyműtét előkészítő gyógyszer is, ezért nem derülhet ki.


Szedése alatt nem vezethetsz igazi autót (ilyen nagyon kevés van), repülőgépet, olyat ami többdimenziós kezelőrendszerű, mert nem tudod kezelni az ESP féreglyukat, vagy rossz lesz. (Nem értik a hülye orvosok)


Mert féreglyuk = zártosztály ezt mondják.


Szakmailag alkalmatlanná tesz. Dolgoztam úgy, hogy nem kellett szednem még anno, tudom miről van szó. A debuggert

féreglyukban is kell kezelni, nem érti a hülye orvos.

Ha ott alszol, akkor minden rossz...


A gyógyszer tényleg nem káros az egészségre, sőt érdemes

beszedni gyulladásos megbetegedések mellé éjszakára, hamarabb gyógyul az ember. Tekintettel arra, hogy az ember

többdimenziós és a test így egyáltalán nem emlékszik párhuzamos dimenziókra.


Egyéb nem egészségügyi problémákat okoz. Pl. tehetetlenül

alszol és azért mert így nem félnek tőled, megerőszakolnak. Megfulladsz, elhiszed, hogy megfulladsz.


Rosszabb reflexek, rosszabb gondolkodás (vizsgák előtt 3 nappal abbahagytam a szedését emiatt), ott ahol nem, ott

még most is fogom a zh papírt a kezembe, akkora marhaságot írtam. Végül még el is végeztem, de a többiek

megmondták, hogy hááát háát első-másodikban nem ezt látták tőlem, jobb voltam sokkal.


Ismerősem szedették egymással orrba szájba, viccből is, végül senkinek sem lett semmi komolya baja. Egyszer én is

egy 100mg-s megettem.


Hirtelen nagy adag beszedése skizofréniát okoz, avagy

hallod, hogy mész, meg hallod, hogy beszélsz, és végül

semmire sem emlékszel. Arra is jó, de nem csak gyógyítja

de okozója is lehet.


Ürülékszag megváltozhat, ph értékedre elhihetik, hogy nő vagy.

2013. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!