Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen daganatom van...

16 évesen daganatom van valaki öntsön belém valami életkedvet!?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen fajta daganatod van?
2011. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"csak" bőrdaganat
2011. ápr. 3. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Írj bővebben! Rengeteg jóintalatú daganat van,ami miatt nem kell aggódni.
2011. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pontosan még nem tudom, orvosnál voltam azt mondta daganat holnap megyek kivizsgáltatni :) úgy kezdődött hogy viszketett a mellbimbóm, aztán hámlott, most meg már mellbimbóm sincs :/ amúgy fiú vagyok, kondizok és amit nagyon sajnálok h itt a nyár és nem tudok edzeni, oda az egész évi munkám :/, holnap ha megtudom milyen fajta daganat írok!
2011. ápr. 3. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Vettek szövettani mintát, vagy csak feleslegesen aggódsz.?

remélem ez utóbbi.

2011. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de egy pólót nem tudok felvenni, vettem sebtapaszt hogy letapasztom, és nem tapad -,- 2 fajtát is vettem aztán feladtam félmeztelen kell itthon ülnöm
2011. ápr. 3. 18:44
 7/13 A kérdező kommentje:
még nem volt semmi ilyesmi, csak bementem és már ránézésre meg mondta a háziorvos hogy daganat lesz.. és adott beutalót
2011. ápr. 3. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsm de ez olyan fura...miért kell félmeztelen ülnöd? Pólót csak felvehetsz.
2011. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
felvehetek nem azt mondtam hogy nem vehetek, csak nem tudok, szét van menve a mellbimbóm, olyan mint egy nyílt seb ami nem varasodik, beletapad a póló, gennyedzik néha vérzik meg ilyesmik
2011. ápr. 3. 18:47
 10/13 anonim ***** válasza:

dm-ben van nagy bőrkímélő ragtapasz, műtét után férjemnek olyat vettem .Próbáld meg.

Egyébként ne félj, ne is foglalkozz sokat a betegséggel, járj ugyanúgy társaságba, éld az életedet, és meggyógyulsz. Fel a fejjel!:)

2011. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!