Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ínhüvelygyulladás javulásának...

Ínhüvelygyulladás javulásának elősegítésére mit?

Figyelt kérdés

a párom karja nagyon odavan, és nagyon megviseli a lassú gyógyulás és a nagyon erős fájdalomcsillapító hatása...

mivel lehetne kenni vagy milyen növényi gyulladáscsökkentőt szedhetne?


2011. ápr. 4. 13:11
 1/3 Keeper ***** válasza:
Nem rosszból mondom, de nem kéne szedni erős fájdalomcsillapítókat, csak ha tényleg elviselhetetlen a fájdalom. Hideg borogatás, és a pihentetés mindenképp jót tesz. A karján egyébként hol? mert akár pólyába is tehetnétek a kezét nyakbaakasztva, és úgy nem éri akkora terhelés mintha csak lógna. Gyulladásokra személyes tapasztalat alapján pedig a körömvirágkenőcsöt ajánlom.
2011. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huhhh, én könyvet írhatnék az ínhüvelygyulladásból és annak gyógyításaiból. Nincs olyan, amit ne próbáltam volna ki, és semmi nem használt. 4 évig szenvedtem vele, őrülten fájt végig. Tippeket tudok adni gyógyításra, de mégegyszer mondom, nekem semmi nem vált be. Persze, kérdés az, hogy mi az ok? Mert nekem ez volt a baj, hogy nem találtak kiváltó okot. Ha megerőltetéstől van, akkor lehet, hogy van rá gyógymód.
2011. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nem vagy nehezen muló gyulladas nehez ügy. A valódi megoldás olyan távol esik egy mai civilizált ember komfortzónájátol, hogy e miatt majdhogynem kivitelezhetetlen. 10en éve keresem/kutatom ezt az utat. Kiindulasnak azt tudom ajánlani, hogy keressetek rá; "gyulladascsökkentő étrend / életmód". Semmikeppen ne dőljetek be semmilyen csodaszer es rapid technika átveresnek!!! Rengeteg türelem, kitartás... Minden jot!
2022. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!