Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha csalagúton keresztül...

Ha csalagúton keresztül megyek Nagy Britanniába akkor hol és hogyan vált a menetirány jobb oldalra?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom megfogalmazni, de a kérdés az lenne, hogy ha Franciaország felől (ahol ugye bal oldalon tömegközeledünk) közelítjük meg autóval Nagy Britanniát (ahol pedig jobb oldalt) akkor hogy és milyen körülmények között térünk át az út túl oldalára?
2011. aug. 30. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy lejössz a vonatról/kompról már a másik oldalra kell lejönnöd
2011. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy nem komppal hanem a csalagúton keresztül végig autóval!
2011. aug. 30. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát most lehet én maradtam le valamiről, de azon át is lehet hajtani kocsival? Nem csak úgy, hogy felmész a vonatra, és átszállítanak?
2011. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A csalagúton ugye vonattal mész át. A Franciáknál felraknak a vonatra, a Briteknél meg már úgy van megcsinálva a lehajtó, hogy a jobb oldali közlekedésre megfelelően vigyen át.
2011. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Na hát én is ezt mondom.
2011. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a csalagút az 2 alagút a vonatoknak és egy mentőalagút, ott kocsival nem hajthat át csak ha felrakják vonatra.
2011. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
jól van, már azt hittem, valami nagyon kimaradt:) Pár éve voltunk kocsival, és mi komppal mentünk.
2011. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%
Az előttem íróknak teljes mértékben igaza van, annyit tennék hozzá hogy a Britek irányába jobbra még akkor se váltana, ha végig út lenne, lévén ott baloldali a közlekedés... ;)
2011. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a csalagúton csak ugy tudsz átmeni hogy felállsz 1 vonatra és az átvisz...
2011. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!