Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok. A problémá...

14 éves fiú vagyok. A problémám hogy a bimbóudvarom eléggé el van puhulva megnyúlva és olyan laza az egész, ha izgalomba kerül akkor beáll a normális állapotába de hamar visszaereszkedik. Ezzel mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Elhízva egyáltalán nem vagyok, sőt inkább elég izmos testalkatom van, de nagyon idegesít, hogy így kidudorodik a bimbóudvarom. Orvosnál nem voltam még vele.
2011. ápr. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is érdemes menni.A hormonjaid szórakoznak Veled.Mivel kezdesz fiúból férfivá válni.Ez mendenkinél ilyen.Akár nőiesen meg is duzzadhat,sőt,még tej is jöhet belőle.Ne nyomkodd,ne csinálj vele semmit,pár év és elmúlik. Teljesen természetes.
2011. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hát remélem tényleg elmúlik egyszer mert számomra nagyon zavaró főleg most nyáron amikor nincs rajtunk olyan sok ruha.
2011. ápr. 7. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
SP, te vagy az?
2012. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!