Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok elaludni, frusztrált...

Nem tudok elaludni, frusztrált is vagyok, beteg is vagyok?

Figyelt kérdés

és lelki nyugalmam sincs ..hajnal négy előtt már szinte sose tudok elaludni .aztán van h reggel bírok kelni van h nem ..régóta vagyok betegállományban.


járok csop terápiára ,meg ismerem a pszichológusok világát.

DE gyógyszert szedni nem akarok :( úgyse oldd meg semmit csak leszedál ..


Szeretet hiányom is van & iszonyat magányos vagyok :(


? valaki fent van még ?


2011. ápr. 6. 02:39
 1/9 anonim válasza:

Én sem tudok aludni..,évek óta!


"Szeretet hiányom is van & iszonyat magányos vagyok :("


Szegénykém...:(((


Hány éves vagy, korod?

2011. ápr. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok már fiatal ,26 éves vagyok .Te miért vagy fent, hány éves vagy ?
2011. ápr. 6. 03:28
 3/9 anonim válasza:

26 évesen nem érzed magad fiatalnak!?

Előtted az élet...

Idősebb vagyok nálad pár évvel.Mióta a net belépett az életembe azóta minden felfordult...,hajnal 4-5 ig is fent vagyok, délben vag még később kelek.Nézem a híreket, különböző fórumokon irkálok, nem tudok aludni.Ismerősök adtak különböző csodagyógszereket,hogy attól fogok aludni...volt amiből max egy felet javasoltak (orvosi vényre adják csak) 2 db-től sem tudtam aludni..

Borzasztó ez az állapot....(

2011. ápr. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alvászavar esetén a májatokat kell legelőször is megtisztítani. Egy főtt krumplit saját levében, néhány fűszerrel összeturmixolva meginni, ez segít a májtisztításban, azonkívül minden keserű tea, pl. gyermekláncfű.
2011. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez a nemalvás nem,jó,sajnos én is sokszor felébredek éjjel,és nemtudok visszaaludni,szintén a hireket olvasgatom,de nem irkálok.Nekem viszont reggel kelnem kell,ha tetszik,ha nem.A májamnak semmi baja,hogy teákat kéne inni,gondolkoztam már,hogy elkéne menni,orvoshoz valami gyogyszert kérni,de attol félek,hogy az meg eltompitana.Nekem sincsennek barátok,vagy haverok akikkel beszélgetni tudnék.Lehet ez is baj.Ha beszélgetnék,meg leveleznék valakivel,az meg elöbb utóbb a randi irányába tenne célzásokat,hogy kéne megszereznie,nekem arra nincs szükségem,marad a gép,de ha nemtudtok aludni irhattok,válaszolok szivesen.26 évesen viszont még fiatal vagy a nemalváshoz,valami lelki probléma állhat a háttérben.Mondjuk erre éppen eszembejutott egy szolás a facebocon olvastam:A fiatalok50%-a optimistán látja a jövöt a másik 50%-ának meg nincs pénze droggra.Ilyen szép gondolatokat olvasgatok.Meg a hireket,és azokra irt válaszokat.
2011. ápr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rYGvcbH0RN0&feature=autoplay&..


http://www.youtube.com/watch?v=rYGvcbH0RN0&feature=autoplay&..


nézegesd ezeket,ha nem birsz aludni és szeretet hiányod van..nekem is voltak hasonló problémáim.igazából Isten az,aki tud téged szeretni feltétel nélkül és ad barátokat is..én ezeken már átmentem,,:)))

2011. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csak nem a HIT gyülekezet 2 videója?
2011. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

06:31

Megpróbálom a krumlit,köszi!

2011. ápr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

07:03 de az mind kettő.:))

nekem sokat segített..

2011. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!