Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet káros a sok folyadék...

Lehet káros a sok folyadék bevitel?

Figyelt kérdés
Mostanában napi 3 liter vizet iszok meg,és szinte minden egy órában vc-re kell mennem....ez normális?És lehet rosz hatása a sok folyadéknak?
2011. ápr. 8. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
3 liter még nem olyan durva, de azért ha mostanában nem nézettél vércukrot, beutaltathatnád magad a laborba.
2011. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló arra utal, hogyha sokat vagy szomjas és sokat iszol, az tünete a cukorbetegségnek. :)

Károsnak lehet káros, de nem ilyen mennyiségben. Bár én úgy vagyok vele, hogy akkor iszok, amikor kéri a szervezet, azaz, amikor szomjas vagyok. Tavaly vagy tavaly előtt volt a hírekben egy férfi, hogy meghalt, mert sok vizet ivott, de ő már tényleg rengeteg litert, nem emlékszek pontosan rá.

Ilyet találtam, itt leírja valamennyire, hogy miért lehet káros a sok folyadék:

[link]

2011. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van.3 liter víz még nem katasztrófa,de nincs 40 fok meleg.Ha ennél többet iszol,mert szomjas vagy,akkor ----doki----beutaló vércukorra.Ennél többet ne igyál,mert kimossa a szervezetedből a fontos nyomelemeket,vitaminokat.
2011. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!