Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a vesémmel van...

Mi lehet a baj a vesémmel van tippetek? mennyire ijedjek meg?

Figyelt kérdés

Kb pár hete egyszer egyszer fura tompa fájdalmat éreztem a bal vesémben. Mintha inkább hajolgatásokkor jelentkezett volna.

De csak ritkán heti egyszer. nem tudtam mire vélni. tegnap este hason feküdtem, és a hasfalam megfeszítésére folyamatos fájdalom jelentkezett a feszétés időtartama alatt. De ez is csak tompa fájdalom volt.


ma pedig már csak simán ülőhelyzetben a melóban is érzem a fájdalmat de most inkább a jobb vesém fájdogál. és inkább úgy tudnám leírni, hogy bele beleszúró fájdalom amit érzek, de még inkább csak enyhe, enyhébb fájdalom.


2011. ápr. 12. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vesekő. A páromnak is így fájdogált egy ideig, majd egy este durván begörcsölt a veséje, mentő vitte el. Kiderült, hogy veseköve van, néhány napig kórházban volt, kapott infúziót, gyógyszereket, szerencsére kipisilte. Szerintem menj el orvoshoz, biztos ami biztos.
2011. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként már aszem lázam is van, a hideg ráz, és úgy érzem forró a homlokom, a fejem is fáj és a torkom is köszörülöm.


lehet összefüggés, vagy inkább csak két külön problémáról van szó?


Dokihoz persze délután elmegyek...de nem tudom mit gondoljak addig is...

2011. ápr. 12. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak megfázott a veséd, és elkaptál valami vírust, azért van lázad, de az orvos majd többet tud mondani. Jobbulást kívánok neked!
2011. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A felfázást szinte teljesen kizárom, mert mindig figyelek rá, és nem szoktam semmi hidegre leülni, és szabadon sem szoktam hagyni a vesém.


Bár ettől függetlenül lehet, hogy felfáztam, de kicsinek tartom az esélyt.


Köszönöm a segítséget, véleményt, jókívánságot!


Viszont kívánok jó egészséget! :-)

2011. ápr. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!