Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs tippetek körömrágásról...

Nincs tippetek körömrágásról való leszokásra?

Figyelt kérdés

Már többször próbálkoztam sikerült megnöveszteni is de utána megint :S.

De szerencsére nem durván nem annyira rágom le hogy fájjon csak mindig rövid. Arra gondoltam hogy ha annyira meg tudnám növeszteni akkor műkörmöt csináltatnék rá (volt már tippes de hamar letört). Segítsetek!


2011. jún. 17. 14:08
 1/7 flora08 ***** válasza:

[link]


Nem próbáltam, de lehet hatásos:)

2011. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam le örökre, mikor letört körömrágás közben az egyik első fogam:)


Van egy hasonló szokásom: a fejbőrömet vakargatom. Rájöttem, hogy ez is hasonló, nem tudok róla leszokni.

2011. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nemtudom ennek mi köze a telefonokhoz vagy bármien elektronikus eszközhöz de azért válaszolok :)


Mitől csinálod? nem idegességből? Ha abból akkor próbálj meg higgadt maradni. Ha nem akkor kend be csípőssel :).

2011. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szaraz spagettitésztat, nyers sargarépat ragcsalj, vagy szotyit, tokmagot, mas zoldséget, gyumolcsot, amit szeretsz, addig, amig eléggé megno és megerosodik a kormod, és azt mar nem fogod leragni. En spagettitésztaval szoktam le, mar jo régen, nem is tudom, 10-12 éve. De szerintem mukormot ne rakass ra, plane ne tippest, egyszer volt olyanom (korommodell voltam) és nagyon rossz érzés volt, meg mondjak, hogy nem valami egészséges. Inkabb lakkozd a kormod, és hagyd, hogy erosodjon magatol, vagy szedj valamilyen vitaminos kapszulat, ami koromre van.
2011. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

14:15 Máté:

Kategória: Egészség > Egyéb kérdések

Nem nem idegesség, hanem inkább unalom vagy nem is tudom vagy ha filmet nézek és nincs rágcsa :S


A lakkot kipróbálom (:


A körömrágás miatt tört le a fogad? :OO


A spagettitészta jó ötlet már rágcsálom is (:

Nagyon köszi mindenkinek!

2011. jún. 18. 12:28
 6/7 anonim válasza:
Már áthelyezték :). Próbáld meg azt hogy sokat rágózol. De lehet hogy az csak nekem segített :).
2011. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mind1... (:

Megpróbálom köszi (:

2011. jún. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!