Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kezdek el öklendezni a...

Miért kezdek el öklendezni a nagyobb gyógyszerektöl?

Figyelt kérdés
Mindig ha pl egy kapszulát veszek be akkor, mindegy ha keserű ha nem, már a magneB6-ot se birom bevenni, ha szétöröm akkor se, egyiket se birom lenyelni és mindig kikell hogy köpjem
2009. márc. 2. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van, de még a kicsi gyógyszerekkel is. Szerintem gyógyszerundor:D Mert tényleg sokszor veszek be gyógyszert, de hát muszáj, különben meg sem bírok mozdulni. Egyébként én is szedek MagneB6-ot, időnként abbahagyom egy kicsit és utána újra le tudom nyelni:D
2009. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt régen...


Ma már le bírom őket nyelni, simán.

Fontos, hogy ne erőltesd. És bőséges folyadékkal kell bevenni, nyugodtan!!! Ha ideges vagy nem fog sikerülni. Vegyél előtte nagy levegőt, aztán készülj fel, hogy most le fogod nyelni szépen egyben. Egy pillanat és lent lesz.

2009. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!