Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyáron sokat fogytam, de a...

A nyáron sokat fogytam, de a karjaim aránytalanul vastagok. Hogyan tudnék kimondottan onnan fogyni, hogy vékonyabbak legyenek? Már ha létezik ilyen. Azt tudom, hogy kimondottan testrészről nem lehet fogyni, legalábbis ezt olvastam.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:26
 1/2 anonim válasza:

Szia !

Szerintem a következő callenetics gyakorlatok karcsúsítják a felkart.

Ülj le törökülésbe, és nyújtsd meg a hátadat. A karokat vállszélességben nyújtsd előre, úgy, hogy a karok és a váll 90 fokos szöget zárjon be. Majd hajlítsd be a karodat úgy, hogy a könyöknél is 90 fokot zárjon be. Az ujjak lazák közben. Majd kezd el az alkarodat befelé, magad felé csavarni. Mintha a kisujjaddal el akarnád érni a hüvelykujjadat. Csak arra vigyázz, hogy az ujjak lazák legyenek, és ne csuklóból, hanem alkarból csavard. Majd pici apró mozdulatokkal told fel a kezed.

A másik gyakorlat: a kiinduló póz ugyanez, csak a kezedet nem felfelé tologatod, hanem a könyöködet húzod egymás felé. Csak apró mozdulatokkal.



És még egy: szintén törökülés, hát egyenes. Picit dőlj előre, de a hát egyenes. A karodat nyújtsd hátra kb. derékmagasságban. Miközben a hátadat nyújtod (a fej előre lóg), a kezedet tologasd felfelé. Majd a lapockából húzva egymás felé is.


Nem tudom, mennyire érthető.

2011. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hűű, bő válasz volt :D Köszönöm :)

Azt még külön megköszönném, ha egyszerűbben le tudnád valahogy írni..mert kicsit zavaros. Vagy hasonlítsd valamihez kérlek.

2011. ápr. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!