Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan tabletta,...

Létezik olyan tabletta, amelyik nem káros és tényleg segíts fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom,h nem így kell lefogyni,és ezek ártalmasak.

Sajnos nekem,nem csak 1-2 kilótól kéne megszabadulnom,hanem legalább 30-40,és mozgással nincs gond,az megvan napi fél-1 óra, étrenden majd próbálok változtatni,bár reggelire kb mindig 1-2 szelet kenyér,ebéd meg ami van otthon,napközben gyümölcsök, ennyi.

De van-e olyan tabletta,ami segít abban,h többet fogyjak ,mint amennyit alapból fogynék, és nem káros.

Mert utánaolvastam, pár olyan tabletának, ami azt mondja,h 4-6 hét alatt 24 kg mínusz, és eszméletlen milyen károkat okoz a szervezetben,ezt nem szeretném!!!


2011. jún. 16. 13:02
 1/5 anonim válasza:
0%

lehet olyan port venni, nem tom most mi a neve..

de azt kell inni, persze vizzel össze keverve.

és mellette nem kell enni inni semmit, csak azt inni!

igaz sokkal drágább..

de az egyik ismerősöm ezzel egy hét alatt 5 kilót leadott..

és ez nem káros egyáltalán, mert megtalálható benne minden ami kell a szervezetednek, vitamin, és minden hülyeség, szóval ilyen tabletták helyett, ez a legjóbb szerintem.

2011. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen tabletta nincs, minegyik nagyon ártalmas, és nem is segit igazán sokat.

Ha ennyi túlsúlyod van, akkor célszerü elmenni orvoshoz, mert tovább tud diétikushoz küldeni, ahol segitenek MEGFELELÖ étrendet és mogzástervet összeállitani - ha ugyanis saját magad próbálkozol, többet árthatsz, mint amennyit használsz.

Egyébként a napi pár szelet kenyér nem baj, SÖT, szükséges is.

2011. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hallgass a többikere! Te is tudod,hoyg egészségtelen. Ha nem most akkor pár év múlva érzed majd a hatását. Kérlek szépen hallgass rám és ne szedj ilyen szemetet!
2011. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

anyum szedte, kb 15-20 évvel ezelőtt, nagynéném is, és még mindig semmi bajuk nincsen....nah erről beszéltem, h aki nem tudja, mi ez, az ne okoskodjon!


nem szemét, a háziorvosod is felírhatja, ha utána néz

2011. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

L carnitine


egy fontos természetes anyag, amely fontos feladatot lát el az energiaanyagcserénél a szervezetben. A fő funkciója, hogy a zsírsavakat eljuttassa a mitokondriumokba, amelyek a sejtek energiaforrásai, így ezek aztán energiává alakítják őket. Nagyon fontos, hogy az L-karnitin által energia jusson számos szervbe, amellyel lehetővé teszik a működésüket. Ráadásul még detoxikáló hatása is van, igy eltávolítja a sejtekből az anyagcsere melléktermékeit.

2017. nov. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!