Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bekenhetem vele? Megőrülök a...

Bekenhetem vele? Megőrülök a viszketéstől!

Figyelt kérdés

A hónaljamon viszkető, vörös kiütések jöttek ki. Ekcémás vagyok, de általában csak az ujjaimon és a mellkasomon szoktam pöttyös lenni. A hónaljamon még soha nem jött elő. A canesten mindig javulást hoz, csak nem tudom, hogy ha a hónaljamra kenem az nem okoz-e gondot. Szerintetek?


Amúgy nem használok új dezodort, a borotvám is a régi.

Kb így néz ki a hónaljam körül a bőr:


[link]


2011. ápr. 15. 19:03
 1/7 A kérdező kommentje:
A régit nem úgy értem, hogy 6 éve ugyanazt használom, hanem mindig ugyan olyan márkájút használok. :)
2011. ápr. 15. 19:07
 2/7 anonim ***** válasza:
A canesten kenőcs gombára jó,és nem ekcémára.Lehet kapni kimondottan ekcémára kenőcsöket ami nem csak hűsíti de gyógyítja is..
2011. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gombára való, de mindig ezt használom ha kezdenek kijönni a pöttyeim és gyorsan meggyógyítja a bőrömet, illetve enyhíti a viszketést is. Voltam már több bőrgyógyásznál is, kaptam kikevert krémet, de a hétvégén nem lesz bőrgyógyász így jövő hétig marad a canesten.


Szóval ha a hónaljamra kenem nem lesz belőle gond?

2011. ápr. 15. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat nem veszítesz ha bekened vele..Bár én még mindig azt mondom hogy gomba ellen jó csak,de ha te azt mondod,hogy eddig segített akkor mi gond? Bekened és kész.Ha segít akkor elmúlik..ha nem akkor ennél rosszabb már nem lesz,legfeljebb tovább terjed..
2011. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké köszi a választ. :)


"legfeljebb tovább terjed.." na ezt nem szeretném :)

2011. ápr. 15. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem ilyen az atópiás dermatitiszem. Nekem is kijött egyszer a hónomalján. Szteroiddal kell kezelni amit bőrgyógyász ír fel.

Canestennel ne kend, mert attól csak tovább gyullad a bőröd.

2011. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de azóta már meggyógyultam! :) :)


Ez a kenőcs 5 nap alatt rendbe hozta.


[link]

2011. máj. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!