Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Lehet (nagyon...

Segítség! Lehet (nagyon remélem, hogy nincs igazam) lekapartam egy anyajegyet az arcomról bővebben lent, bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés
Az anyajegyem fölött volt egy szép érett pattanás azt kinyomtam meg ott piszkálgattam. Szerintem az anyajegyem is lejött, de nem tudom :S A kérdés az, hogy most bőrrákom lesz? Én ilyet hallottam, de tény ami tény, hogy laikus vagyok ilyen téren :S
2011. ápr. 16. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyha nem piszkálod nem lesz baj.Tartsd tisztán és akkor nem lesz baj.Nekem a bajuszomon van 1 pattanás amit nagyon sokszor levágtam véletlen ,de mindig fertőtlenítettem és azóta szépen visszahúzódva él ott a szám felett:P
2011. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban lekapartad az anyajegyet, akkor azonnal menj vele bőrgyógyászhoz! Ez nem játék! Ettől még nem leszel rákos, de a sérült anyajegyek fokozott veszélyt jelentenek. Hidd el, tudom mit beszélek, volt már bőrrák a szűk családban.
2011. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem 2 éve lejött egy anyajegy balesetkor, elég nagy volt. A kórházban azt mondták, ne törődjek vele!

Mostanra visszanőtt, semmi baja.

2011. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!