Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt sem tudom mit kérdezzek....

Azt sem tudom mit kérdezzek. Segítség?!

Figyelt kérdés
Kiskorom óta kövérvagyok. Legalábbis nem csontsovány. Nehéz gyerekkorom volt/van. Csúnyának érzem magam. Ha véletlen elhiszem h szépvagyok, valami úgyis történik h ugyanugy szarul érezzem magam. Ma is történt valami ss megfordult a fejemben, hogy meghánytatom magam. Tudom h nem szabad és nincs merszem hozzá, de nem megy ki a fejemből, és most már hányingerem is van a semmiből...pedig nem akarom...:(
2011. okt. 11. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már hányingerem ha az idegeim teljesen felmondták a szolgálatot... Egy jó pszichológus kéne neked meg egy dietetikus, esetleg egy hormonális kivizsgálás, hogy nem-e amiatt alakult-e ki túlsúly. Ezt egyénileg el tudod bírálni, hogy az étkezésed és a mozgásod mellett reális-e a súlyod.
2011. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha odafigyelnék valószínüleg fogynék, de lelkileg annyira szarul vagyok, h mostanába már zabálok, utána büntudat....
2011. okt. 11. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Zabálj répát, almát.

Igyál egy pohár vizet, ha ideges vagy.

Mikor szét...sz az ideg, akkor menj el futni, tornázni, kosarazni, bármit, csak mozgás legyen!


Egyrészt még fiatal vagy, úgy kódolod be magadnak, mihez fordulsz, ha ideges vagy, hogy ha ideges vagy, olyat teszel, ami neked jó.

Másrészt bizonyított tény, hogy a mozgástól endorfin szabadul fel, és jobb kedved lesz.

2011. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit javasolni tudok az egy nagy baráti beszélgetés, és ne vegyetek nassolnivalókat otthonra, ha nincs semmi olyan amiból bezabálhatsz akkor nem is fogsz.

A citromfú, levendula, macskagyökér idegnyugtató hatásúak, igyál ilyen teákat, szedj ilyen gyógynövényeket.

Ha a környezeted sem tud segíteni akkor keress fel egy pszichológust.

2011. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamiért a barátaimmal sincs kedvem beszélni. Egyfolytában azon jár az eszem h mikor gondolhatnak hülyének meg ilyen f*szságok...És ez régóta így megy. És pár mondat után kínos csönd, kivéve ha legjobb bnömmel beszélek. Am soha nincs itthon nasi se cukros üdítő. Inkább csk az van, h eszek az ebédből, és ugy érzem h nem elég és bevágok egy szendvicset is...nemtom minek..
2011. okt. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!