Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan és...

Hogyan lehet gyorsan és hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
nem eszel és mozogsz.
2009. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld ki a 90 napos diétát! Könnyű betartani és hatékony.
2009. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a 90 napos se mindenkinél hatékony...és 90 nap...ő meg gyorsan akar...

általános diéta: kevesebbet eszel, többet mozogsz, mint most...és megválogatod mit eszel....

2009. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez nemfeltétlen hatékony hosszútávon.NE KOPLALJ!! mert az igaz hogy akkor valószínű fogyni fogsz,egy darabig,de utána rosszabbul jársz mert mivel azt észleli a szervezeted hogy nem kap elég tápanyagot és vitamint,abból a kevés ételből akarja fkivonni amit eszel,méginkább felszívódnak az ételek,és ha visszaállsz rendes étkezésre,ez a fokozott tápanyagfelszívódás fog megmaradni->ugyan attól amit korábban ettél,sokkal jobban fogsz hízni mint előtte.

Szerintem a jó megoldás a vegyes étrend sok gyümivel zöldséggel,és rendeteg folyadékkal,ami persze nem a szénsavas üdítőkre értendő.Az is bejön ha azt eszel ami jólesik,de napszaknak megfelelően:reggelire,10óraira minden olyat ami kiadósabb ,ebédre változatosat,legyen hús is,de ha zsírosabb a kajcsi,egyél utána vmilyen gyümölcsöt vagy savasabb üdítőt,vagy a köret legyen zöldséges,gyümis.

du.ehetsz vmi könnyedebb kajcsit,aminem terheli meg annyira a gyomrot vacsira meg hanyagold a zsíros húsos ételeket.én azt szoktam csinálni hogy vmi tutyimutyi vacsit eszem,aztán rámjön az édességvágy amit édes gyönivel és nem csokival pótolok,és bejött.Az még a fontos,hogy egyszerre keveset,de napjában ha tudsz vöször kajcsizz

2009. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 90 napos jött be! 1 hnapja csinálom, 7 kg-ot fogytam! Amúgy nem kell 90 napig csinálni, ha elérted pl az 5 kg-ot, amit akartál, abbahagyhatod!
2009. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!