Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki érzelmileg/pszichése...

Ha valaki érzelmileg/pszichésen zavaros, az miért ne fogyasszon kábítószereket?

Figyelt kérdés
Elvileg előhozhatják a rejtett problémáit, súlyosbíthatják azt. Ez miért baj? Legalább előhozza.
2011. ápr. 20. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha még kàbitószert is fogyaszt, még zavarosabb lenne.
2011. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Senki ne fogyasszon mkábítószereket.

2. akinél fiziológiai alapon van probléma, annálnemcsak,hogy előhozhatja, de súlyos pszichózisba is lökheti akár egy alkalom is.

Ne, hozza elő. Normál esetben ezek talán 10 százalékánál alakulna ki probléma az élete folyamán.

2011. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, ha tévedek, de

- egészségeseknek sem ajánlott a kábítószer,

- ráadásul Mo-on illegális is a kábítószer minden fajtája.

2011. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pánikbeteg vagyok és egyszer nagyon sok füvet szívtam egy este és bizony pánikrohamom is lett.

Persze néha szoktam füvezni még most is, de tudom, hogy nekem nem szabad olyan sokat szívnom, mint másoknak.

Úgyhogy igen, tényleg előhozhatja és azért nem jó, mert ne tudd meg, milyen érzés egy pánikroham...

L/24

2011. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ha nem hozza elő, lehet, hogy élhetne nyugiban, gond nélkül élete végéig, így viszont egész életében járhat kezelésre, vagy legalább is szedhet rá gyógyszert. Pedig amúgy semmi ilyen gondja nem lenne. Na, megéri? Lehet, hogy nem is tud róla, hogy hajlamos rá, aztán elég egyszer kipróbálni mondjuk az lsd-t, és szedheti rá a gyógyszereket.
2011. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14:26

Azért ez nem így működik.

Ha valakinek van valami rejtett pszichés gondja, nem éldegél "boldogan" anélkül, hogy előjönne, ha nem drogozik.

Persze, évekig lappanghat, de bármilyen életesemény, vagy inger előhozhatja, nem csak a drog.

Persze nem azt mondom, hogy hú de jó erre rá is drogozni, félre ne értsetek.

Én például tisztán emlékszem, 17 évesen egy délután ültem az ágyamon és éppen tv-t néztem (semmi sokkoló műsor nem ment, valami családi film) és akkor éreztem először azt a fura érzést, amit azóta sem tudok leírni.

Azóta pszichiáter és gyógyszert szedek, ha kell.

pedig eddig az életemben semmi olyan nem történt, ami okozhatta volna ezt a pánikot.Sőt, azóta is sokszor életem legboldogabb szakaszaiban tör rám.

Egy szó, mint száz, Ha van valami pszichés bajod, a drog előhozhatja, de ettől függetlenül is bármikor, bármitől kijöhet.

L/24

2011. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!