Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baj abból ha rosszul...

Lehet baj abból ha rosszul forrt össze 1 lábujjam törés után?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h kb 3 hónapja tesin belerugtam 1 haverom vádlijába, mire kiértem a teremből nagyon fájt, 2 napig alig bírtam járni, de nemvoltam orvoshoz , gondoltam úgyse tud mit csinálni vele, azthittem akkor h annyira feldagadt, de nemaz volt hanem a csont fordult ki asszem vagyis a lábujjamnál a köröm után a csont kiáll vagyis olyan mintha belenne dagadva, de nemaz, tuti h csont, szval rosszul forrt össze , lehet ebből vmi bajom ?:/
2011. ápr. 22. 22:31
 1/4 yuda ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy ezen az oldalon bárki okosabbat tudna annál mondani, hogy mutasd meg orvosnak és az megállapítja:

- dagadás, törés, rossz összeforrás vagy mi- és aszerint ellátnak ha szükséges.

2011. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de ha más vki kicsit ért hozzá még írhatna vmit..
2011. ápr. 23. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Sánta leszel, vagy az egyik lábadra nagyobb cipőt kell venni, mint a másikra. Ez később komoly problémákat okozhat. Vagy pedig egyszerűen kivágod a cipőd orránál azt a részt, ahol kilóg a csont.
2011. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, ment a negatív!
2011. ápr. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!