Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon miért iszok ennyit?

Vajon miért iszok ennyit?

Figyelt kérdés

Miért lehet az,hogy napi 4-5 l folyadék fogyasztása mellett még mindig szomjasnak érzem magam,de a bevitt folyadékhoz képest a vizeletem mennyisége csekély.


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.


2011. ápr. 22. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz, mert nem normális, ha ilyen sokat iszol, és alig pisilsz - nagyon durván felhalmozódhatnak a méreganyagok a szervezeteben. :(

Az, meg, hogy még mindig szomjasak érzed magad, pláne nem egészséges.

2011. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meleg van.

A szervezetednek szüksége van a sok folyadékra.

Cukros/szénsavas dolgokat iszol, ettől szomjas maradsz (én is ilyeneket iszok, szomjas is vagyok tőlük :D )

Cukorbeteg vagy valami más betegséged is lehet.

Esetleg megkérdezheted a háziorvost ő azért csak jobban tudja :D

2011. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a cukorbeteg lennél akkor sokat is pisilnél, szóval szerintem nem vagy az. Menj orvoshoz!
2011. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második: nekem nem azzal van gondom, h sokat iszik, mert okés, amit baj, h azt írja, a 4-5 litwrhez képest kevés vizeletet ürít.

Nem tudom, ha én innék ennyit, egész nap a klotyón ülnék. :)

2011. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yuda ***** válasza:
Nekem tavaly volt pár napom ilyen, -nem biztos hogy orvosi probléma... úgy oldottam meg, hogy citromos vizet kortyolgattam és elmúlt.
2011. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis gyógyteát ami vízhajtó is, pl zöld tea, ha attól sem pisilsz, akkor doki,mert baj van. Attól is függ,hogy mit iszol. Valószínűleg azért vagy szomjas,mert a kevés vizelet ürítés miatt a méreganyag nem távozik a szervezetedből megfelelően.
2011. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El kéne menni egy belgyógyászhoz, mert nem jó az anyagcseréd és talán a vesékkel van a gond, mindenképpen ki kell vizsgálni, mert ez súlyos víztartási gond.
2011. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem mindig volt ez csak most pár hete kezdődött.

Nem cukros dolgokat hanem vizet-ásványvizet iszok.

2011. ápr. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!