Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyógyítani azt,...

Hogyan lehet gyógyítani azt, ha valaki bepisil?

Figyelt kérdés
Először nem hittem neki, azt hittem kamuzik. Viszont pár napja focizni mentem vele és két oszttársammal, s akkor 2-szer is bepisilt. Ráadásul egy fél órával előtte ment mosdóba. Nagyon sajnálom őt, de hiába mondjuk, hogy menjen orvoshoz, de azt cikinek tartja. Anyukámnak is mondtam, s ő is az orvoshoz fordulást javasolta. A betegség nevét nem tudom, de azt hallottam, hogy ha nem kezelteti sürgősen, akkor pár éven belül nem lesz gyógyítható és pelenkáznia kell magát. Lehet, hogy tényleg ennyire súlyos a helyzet?
2011. ápr. 23. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Többféle oka lehet, hogy miért pisilt be, de majdnemmind kezelhető.Mindenképp menjen orvoshoz,mert minél tovább vár, annálkevésbé visszafordítható a folyamat.

orvoshoz menni szégyell? bepisilni nem?

2011. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem bepisilni is szégyell, viszonyt nem akarja, hogy mások is megtudják. Még a szüleinek se mondta el, én még azt is felajánlottam neki, hogy elkísérem, de egyszerűen nem tudom meggyőzni. Szerintem azt hiszi, hogy egy idő után elmúlik, ami elég nevetségesen hangzik. :S
2011. ápr. 23. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

és ha szólnál te a szüleinek? vagy az iskolaorvosnak?

lehet, berágna rád a srác, de legalább lehet, hogy elkezdenék meggyógyítani...


vagy az osztályfőnöknek mondj annyit, h van egy olyan betegsége amit szégyell (ne mondd meg konkrétan mi az) és h dokihoz kéne mennie... vagy ha nem ofőnek valami jó közös ismerősnek... jobb ötletem nincs...


Meg mondd el neki, hogy az orvosok teljesen bizalmasan kezelik az ilyet, az orvosi titoktartás kötelezi őket. Még ilyenebb dolgokkal is fordulnak dokihoz, nekik ez a szakmájuk.

2011. ápr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!