Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésem van és nem...

Gerincferdülésem van és nem tudom feldolgozni. Nagyon idegesít, sokat agyalok rajta. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon látszik, viszont lelkileg nagyon zavar.

Úsztam, gyógytornáztam rá (mai nap is tornázok rá), viszont jobb már nem lesz.

Hogy dolgozzam fel? Lelkileg nagyon megvisel. Önbecslésemet nagyon letörte.

22éves fiú vagyok


2011. ápr. 23. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el valamit komolyabban sportolni.

Nem kell versenyszerűen, (mondjuk arról már le is késtél) csak magadnak, de azért vedd komolyan.

A lényeg, hogy saját magadhoz képest fejlődj, az önbizalmat ad.

2011. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem is gerincferdülésem van. Most kezdtem gyógytornázni,énse örülök neki. Apumnak is gerincferdülése van, és neki se fog már rendbejönni, fájni is szokott neki, de emiatt nem becsüli alá magát. Neked se kell. Ez nem ok arra. Ne menj kemény fizikai munkát végezni, ne emelj túl nehéz tárgyakat. Hozzá fogsz szokni, hidd el nekem:)
2011. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Maszturbálj sokat, nekem is az segít mindig átjutni a dolgokon. Hidd el jobban fogod érezni magad.


Sokan azt mondják, hogy gerinc sorvadást okoz, de én az ellenkezőjét tapasztalom.

2011. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól még értékes ember vagy, vannak olyan értékeid, amik semmi másnak, ami csak a tiéd. Lehet, másnak nincs gerincferdülése, de azok az értékei sincsenek, amik neked. Főleg ha nem is nagyon látszik, nem eszerint fognak az emberek megítélni, hanem ahogy megismernek, ahogy viselkedsz, az alapján. Ne gondold, hogy az összes tulajdonságod abban merül ki, hogy gerincferdülésed van, ezt csak Te látod így, és ez a tény igazából csak egy icipici része annak, ami vagy.

Kölcsey pl. az egyik szemére nem látott, mégsem ezt tudják róla elsősorban az emberek. Talán az irodalmkönyvben a képet egyszer látták, gondolták milyen érdekes aztán teljesen el is felejtették. Ne gondold, hogy ha látszik is ez a tulajdonságod, annyira leköti az embereket vagy annyira észreveszik. Ha észre is veszik, nem hiszem, hogy foglalkoznak vele.

2011. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sportolok amúgy rendszeresen


csak az a baj, hogy túlzottan maximalista vagyok, meg én "félig üres pohárt látok", a félig teli helyett


a külsőségeknek túl nagy szerepet tulajdonítok

2011. ápr. 24. 12:34
 6/10 anonim válasza:

Tökéletesen megértelek, bár én nő vagyok. Én is mindent kipróbáltam, úsztam, gyógytornáztam, jártam masszőrhöz. És jobb valóban nem lett, viszont szintben lehet tartani, ez is fontos.

Borzalmasan zavart, évekig fürdőruhát sem mertem felvenni. Pedig csinos lány voltam, sokan nem is mondták volna, hogy valami van. Sok pasi lebzselt körülöttem, mégis nagyon nehezen teremtettem kapcsolatot, az ágyig meg rém nehezen jutottunk el. Aztán telt az idő, egyre jobban frusztrált a dolog, sokat voltam depressziós is emiatt. De lett egy szerető férjem, 2 gyereket is szültem.

És csak most jutottam el odáig, hogy nem érdekel már. Úszok továbbra is, meg esténként csinálom a nyújtó gyakorlatokat, de ennyi foglalkozom vele. Úgy öltözök ahogy nekem tetszik, standon is voltam már tavaly.

És tudod mi történt? Sokkal több barátom lett, a pasik újra megnéznek az utcán. Megnőtt az önbizalmam. Pedig csak annyit tettem, hogy "sz..rtam" az egész ezzel kapcsolatos érzésre. És csak most jöttem már mi mindent vesztegettem el a 20-as éveimben.

ÖNBIZALOM!! Ez a kulcsa az egésznek.

Megváltoztatni nem tudod, akkor fogadd el inkább, ezáltal Téged is jobban elfogadnak, hidd el. Nem minden nő a tökéletest keresi, lesz majd olyan, akinek pont így leszel tökéletes.

Sok lelkierőt kívánok Neked, és fel a fejjel! :)

30N

2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor nagyon hasonlóak vagyunk :)


én is jól nézek ki, csajozhatnék, de olyan alacsonyan van az önbecslésem, meg sokszor vagyok depressziós a gerincem miatt...


túl komolyan veszem, ahelyett, hogy sz.rnék bele

2011. ápr. 26. 22:52
 8/10 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ne fecséreld el a legszebb éveidet az önsajnálatra! Csajozz, éld az életed, ezek az évek nem fognak visszajönni, élj! :)

Ha rendszeresen karban tartod, nem lesz csúnyább.

Bárcsak évekkel ezelőtt jöttem volna rá én is, hidd el, ezért próbállak rábeszélni, hogy ne kelljen sajnálkoznod évek múlva.

Itt a nyár mindjárt, csajozz, bulizz! :D

2011. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hogy változtassak? mit ajánlasz?


minden nap csomószor ez jár a fejembe, alig mozdulok ki itthonról, sokszor negatív hangulatom van miatta

2011. ápr. 27. 15:51
 10/10 anonim válasza:
Hogyan csináld? Kezd azzal, hogy eljársz otthonról. :) Eljársz bulizni a haverokkal. Merre laksz egyébként? Ha gondolod, beszélgethetünk privátban is, ha néha szükséged vagy egy kis lelki erőre. :) Félre ne érts, semmi hátsó szándékom nincs, csupán a saját hibámtól szeretném megóvni a "sorstársaimat". Ha gondolod, írj egy privátot. :)
2011. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!