Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebböl bármennyit ihatok ugy,...

Ebböl bármennyit ihatok ugy, hogy ne hizzak egy dekát se?

Figyelt kérdés
csináltam ma 1,5 l-es üvegbe ásványvizböl,citrombol,és 3 db édesitötablettábol limonádét. az édesitöszer kcal tartalma: 0,02 kcal-db. akkor ez a 1,5 l üditö ezekszerint nem tartalmaz 1 kcal-t?
2011. máj. 17. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
azért jó lenne, ha magadhoz vennél némi szénhidrátot, mert az agyad glükózzal üzemel ;) XD
2011. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
áh, 1 kcaltól legalább fél kilót lehet hízni, nem tudtad? rosszabb esetben egyet is...
2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ihatod. :) Bár az édesítő nem egészséges, de elvileg nem hízlal.
2011. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egésznyugodtan:) énis ezt szoktam! a citromosvíz ráadásul még anyagcsere gyorsító is! akármennyit, egésznap, egészséges is!
2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,amugy meg npi 2 teljeskiörlésü zsemlét eszem és ebédre is szénhidrátot mindehhez vagyok 175-52 kg (;
2011. máj. 18. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
ó ó drága anorexia, igaz? :)
2011. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"köszi,amugy meg npi 2 teljeskiörlésü zsemlét eszem és ebédre is szénhidrátot mindehhez vagyok 175-52 kg (;"


175cm-52 kg vagyis, ha felnőtt nő vagy, akkor kb 10-15 kgmal kevesebb vagy, mint az egészséges


ha ennél megfelelő mennyiségű szénhidrátot, akkor működne annyira az agyad, hogy ilyen idióta kérdéseket ne tegyél fel

2011. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!