Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » IBS betegek, nektek is fáj...

IBS betegek, nektek is fáj állandóan a bal oldalatok, főleg az alhasatok?

Figyelt kérdés
Én már konkrétan belepusztulok,hogy 1éve minden reggel pokoli görcscsel ébredek,ráadásul tele vagyok levegővel:-(
2011. ápr. 25. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kivizsgálásoknál szervi okot nem találtak nálad, végezz el egy autogén tréning tanfolyamot. Ha napi szinten használod, enyhülni fognak a tüneteid.
2011. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem alatti rész görcsöl.
2011. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj ott is,a bordák alatt,egészen az alhasig.A dokim mondta is hogy ott a vastagbél van,és a stressz miatt fáj ott.Szervi bajom nincs.A dokim jógát tanácsolt,de valahogy nem szimpatizálok ezzel a dologgal...még mindig nem szántam rá magamat.
2011. ápr. 25. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, én mikor nagyon nem tudtam kordában tartani a "betegséget", és minden nap egy félelem volt, hogy most tuti hasmenésem lesz, és gyógyszer nélkül képtelen voltam elindulni otthonról-nah akkor nekem is minden bajom volt: Hasfájás, puffadás....stb. Azóta sikerült valamelyest kontrollálnom a bélérzékenységemet, és az ezzel járó félelmeket.

Mikor a dokim megállapította (vérvétel, székletminta, gasztroent.), hogy tényleg ez a baj, én kaptam rá egy nagyon jó gyógyszert, ami kimondottan IBS betegeknek jó, a neve: DICETEL. Sajnos vényköteles, de nekem ez a gyógyszer nagyon sokat segített a panaszaimon.

Jobbulást!

2011. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áhhh,én azon a gyógyszeren már túl vagyok,nem is emlékszem rá,hogy egyáltalán használt-e.Hasmenésem nincs,lágy székleteim szoktak lenni.Én egyébként spasmoment,controloc gyógyszereket szedek.
2011. ápr. 25. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor neked más milyen formában mutatkozik meg:S Nekem ez a gyógyszer tökéletesen elég volt, hogy mostmár jól érezzem magam a bőrömben:) Sajnos akkor nemtudok további tanácsot adni:((
2011. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem baj,azért köszi.
2011. ápr. 25. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bal oldalon fájt a hasam,olyasmi volt mint a menzeszes görcsök.De amúgy minden ember alapból így van reggel ahogy írtad,csak enyhébben mint az IBS betegek,vagy nem fáj nekik annyira.Ha nagyon degeszre eszed magad este akkor rosszabb lesz reggel.
2011. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!