Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérnyomásom 2. része mindig...

A vérnyomásom 2. része mindig 60 és 63 között mozog pl 120/60,135/62 stb. Lehetséges h emiatt vagyok állandóan álmos?

Figyelt kérdés
A tanulás sem megy mostanában pedig kellene mert főiskolás vagyok, 4 órán át tanultam 1 oldalt mégsem ragadt meg, lehet h ettől az alacsony számtól van, v. ez teljesen más dolog?
2011. okt. 16. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, hogy egyszerűen tanultam több órán keresztül és semmit sem tudtam megjegyezni: stressz, koncertráció hiány, alacsony vércukorszint, szédülés.

Gondolom ezek után teljesen egyértelmű, hogy felesleges ennyit tanulnod, ha már úgy sem jegyzel meg semmit. Most nem azt mondom hogy ne foglalkozz a tanulással, hanem inkább helyette menj el kikapcsolódni, sportolj sokat vagy menj el a házi orvoshoz a problémáddal és kérdezd ki, biztos tud segíteni.


Egyébként a kávét vagy az energia italt nem próbáltad még tanulás előtt? Feldobják a vérnyomást.

2011. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Régen nem volt ilyen problémám, lazán megtanultam 2 oldalt is fél óra alatt...Amugy kávét nem szeretem, az energiaital meg nem nagyon van rám hatással:D és felvitték nagyon az árát az összesnek....

Allergia ellen szedtem eddig gyógyszert és gondoltam h ettől lehet alacsony a vérnyomásom... Abbahagytam 3 napig és most stabilizálódott, felment a 2. érték 73ra.. Csak az a baj ha nem szedem a gyógyszert akkor éjszakánként fulladok, nappal meg egész nap fújhatom az orrom... Remélem így könnyebb lesz a tanulás:D

2011. okt. 19. 16:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy tanulni muszáj, mert csak 10-en vagyunk és nehéz puskázni, igaz hétfőn sikertül xD.. Szoktam gyúrni, a házi orvoshoz meg nem érdemes elmenni, mert felír egy halom gyógyszert, olyanokat amire nincs szükségem...
2011. okt. 19. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!