Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pedofília betegség,...

Ha a pedofília betegség, akkor a homofília miért nem?

Figyelt kérdés
De nem csak a pedofíliát, minden parafíliát mentális betegségként tartanak számon, kivéve a homoszexualitást.
2011. ápr. 26. 17:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
41%
a társadalom így ítélte meg, am betegség az is ;)
2011. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
53%

ja meg mert az egyik bu zi véletlenül egy professor volt és a professzorok szava szent :P

pedofilok meg nem voltak professzorok ennyi

2011. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Vannak a törvényhozók közt is homik, ennyi.Igazából túl sok van, meg a leszbikből is, de egyszer még kiadják a vadászati engedélyt mindre....
2011. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Ezek agyibajok, a homoszexualitás nem az mert tudatában van vele mind2 fél amit csinálnak.


Pl: 50éves csávó rámászik 12éves lányokra

Két 20on éves srác beleszeret 1másba Neked melyik szúr szemet?

2011. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Régen betegségként tartották számon ezt is, de ma egyiket sem igazán, mivel nem gyógyítható, hanem irányultság.

A fő különbség, hogy a pedofília bűncselekmény, mivel az áldozat (a gyerek gyk.) nem adja beleegyezését, stb. Nem ritkán erőszakos cselekménnyel is párosul.


A homoszexualitás esetén két azonos nemű, de nemileg érett, mondhatni felnőtt (14 évnél idősebb) ember, tudatosan, közös beleegyezés után létesít nemi kapcsolatot.


És ez a nem mindegy!


Amúgy meg mindenki azt csinál az ágyban, amit akar.

2011. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

17.59 vagyok


Nagyon vagdalkóztok a szavakkal, de ha lesz fiatok és mássággal fog születni nézhettek majd széjjel.


Én se arról beszélek hogy 10en éves kölykök rámásznak egymásra, hanem bőven 20feletti fiúk akik születésük óta így élnek azokat meg kell érteni.

2011. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Liberális taktika, hogy minél kevesebb gyerek szülessen. Ugyanúgy, mint az abortusz társadalmilag elfogadottá tétele volt. Legalábbis az összeesküvés-elméletek szerint. De azé' van benne valami.
2011. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
...tehát minden Szdsz-es zsidó származású homokos lenne....
2011. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
ja, meg a pedofílián lehet változtatni mint "betegségen", arról te magad tehetsz, hogy gyerekekre mész rá.
2011. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
3%

nevelés kérdése szerintem... engem pl ugy világositottak fel hogy a fiukhoz lányok valóak, és eszembe se jutott hogy mivan akkor ha fiu fiu -.-

szerintem a melegeket elverték otthon a szüleik fenyítették, vagy csak nem világosították fel semmiről

így a gyerekben kialakulhatott a homoszexualitás, senkisem mondta a srácnak hogy hozzá lány való így úgy nőtt fel hogy nem tudott semmiről és elkezdett vonzódni egy fiúhoz, pedig ha úgy nő fel hogy megse fordul a fejében a másság akkor nem lesz más

2011. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!