Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet sárga a lábköröm?

Mitől lehet sárga a lábköröm?

Figyelt kérdés
Csak az egyik lábon vettük észre, acél betétes cipőt hord a párom reggeltől estig attól lehet? Csak itthon fürdik, zuhanyzik nekem semmi bajom sincs!
2009. márc. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attól még lazán lehet gomba. vszeg a bakancstól befülledt a lába, a gombák meg elszaporodtak. menjen bőrgyógyászhoz.
2009. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti gomba. Nevét már nem tudom, de gyógyszeres kezeléssel (nem kenőcs) gyógyítható. A kezelés addig tart amíg a köröm le nem nő.
2009. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos én is erre gondoltam...
2009. márc. 6. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után meg is vastagszik az a szép sárga köröm. Van lassúbb kezelés, de azt legalább 1,5-2 évig kell csinálni, ez nem kevés. Hetente 1 alkalommal ecetes vízben kell áztatni a lábat. A férjemnek ez bevált, de csak úgy, hogy ha én nem gondolok erre a kezelésre, ő nem kitartó.
2009. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bizony ez Asoka, ez volt a reklamban a neve, szoval koromgomba, nekem is volt, de nekem le is estek szepen, kollegium utohatasa volt. Orungal nevu gyogyszert szedtem es attol szepen elmult es visszanottek egeszsegesen. Minel hamarabb kuld el borgyogyaszhoz.
2009. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szép pár lehettek
2009. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!