Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mit tegyek, ha...

S. O. S.! Mit tegyek, ha elköltöztem a IV. Ker-be, és a 6. háziorvos sem akar vállalni? Mindegyik tovább küld.

Figyelt kérdés
Sajna nagyon beteg vagyok (szív, vérnyomás, mellrák) nem tudok messzire menni. Rám néznek és tovább küldenek. (oda ahol már voltam, és elhajtottak - és vissza) MIT TEGYEK?????
2011. ápr. 29. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lakásod szerint van olyan orvos akinek kötelező vállalnia, az önkormányzatnál meg kell kérdezni.
2011. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2011. ápr. 29. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik rendelőben próbálkoztál?
2011. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

IV. ker. Galopp u. rendelő (Oda 3x küldtek), Hargita u-i rendelő, Sárpatak u-i rendelő, Kordován téri rendelő.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Oda-vissza küldözgettek, mindenki megnézett egy papírt és közölte, hogy ODA?!? -neeeem!

2011. ápr. 30. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Káposztásmegyerre költöztél. Ott nem ismerem sem a rendelőket, sem az orvosokat. Én Újpest Központnál a Pozsonyi úti rendelőben tudok egy nagyon kedves doktornőt, de hogy tud-e új beteget fogadni, sajnos nem tudom.
2011. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!