Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Közel egy éve minden reggel...

Közel egy éve minden reggel sárgás köpetet köhögök fel, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már voltam vele orvosnál kb. fél éve, és lehülyézett, azt mondta, nincs nekem semmi bajom. :S Vártam, hátha elmúlik, de ezóta csak rosszabb lett, mostmár napközben is sokszor feljön az az izé, olyan vagyok mint egy 70 éves hörghurutos bácsi. Nem dohányzok, és a környezetemben sincs ilyen ember. Mielőtt ez az egész dolog kezdődött (kb. egy éve) volt egy nagy durva mandulagyulladáson...


+ Mindig olyan fura dohos szag volt a szobámban, a mennyezeti sarkokat mindig letakarítottuk, viszont csak most februárban vettem észre (kegyetlenül elegem volt már, és valahogy kitologattam a szekrénysort), hogy a szekrények mögött vastagon volt a penész. >.< (persze azóta már folyamatosan "lekezelem")

Lehet, hogy ettől van a köpet és a köhögés?


Ha vége lesz az írásbeli érettségiknek, elmegyek egy másik orvoshoz is, de addig is szeretném tudni, hogy vajon milyen betegség lehet ez...


L/18


2011. máj. 2. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Be penészedik az ember tüdeje ha nyírkos penészes helyiségben van sokáig elég 2év leforgás is.
2011. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!