Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam csomókban 13...

Szőkecsaj kérdése:

Hullik a hajam csomókban 13 évesen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!13 éves vagyok és most mostam pont hajat és két marék hajat kihúztam de nem erősen csak beleraktam a kezem és kijött ilyen szokott lenni olyan hetente hogy ennyi kijön de más napokon is szokott hullani de nem ennyi mennyiség.azt mondják ez természetes . Mit csináljak??:S
2011. máj. 3. 19:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én is 13 vagyok, és velem is ez van. Anya szerint ez előfordul ilyen korban. :(
2011. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem is pont ezt mondta..:D:D köszönöm válaszod.:)
2011. máj. 3. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, csak sajnos találkoztam már ilyen esettel, még hozzá elég közeli kapcsolatban álltam azzal, akinek ugyanilyen tünetei voltak. Néha hirtelen lázas lett, és egyszer elájult, ami után elmentünk kivizsgálásra, és kiderült, hogy rákos. Mára már elég jól van. A kemo durva dolog volt... de ez nem ijesztgetés csak egy tanács, hogy ha tényleg durván, ismétlem durván hullik, akkor menj el és kérdezd meg az orvosod, vagy az édesanyád véleményét. Ha nem durván hullik, akkor pedig csak a haj természetes hullásáról van szó. Attól nem kell félni.
2011. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mindketten keressétek fel a gyerekorvosotokat, mert ez nem normális jelenség
2011. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én meg 16 évesen mindig így vagyok, régebb használtam rá sampont kicsit jobb volt. De már megint elkezdődött, főleg mikor megmosom egy csomo hajat tartok a kezemben:)
2011. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a csomó haj normális, viszont ha belenyúlsz a hajadba és szó szerint csomók maradnak a kezedben akkor az a gond :)
2011. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem pajzsmirigy hormon alultermelés miatt volt ilyen gondom. Maga a betegség szerintem nem nagy szám, mindennap szedek gyógyszert és semmi tünetem nincs, de azért érdemes egy vérképet csinálni, hogy a TSH rendben van-e. Főleg ha esetleg egy kicsit vastagabb a nyakad a szokásosnál, a duzzadt pajzsmirigy jele lehet.
2011. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, ebben a korban jön ki először, ha ilyen bajod van.
2011. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jujj namonid ez kicsit megijeszett de nem vettem ijeszgetésnek köszönöm tanácsaitokat!!ha tényleg nagyon durva lesz felkeresek egy orvost;):)
2011. máj. 3. 20:07
 10/12 anonim válasza:
vashiány is lehet
2011. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!