Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomókban hullik a hajam! Mit...

Csomókban hullik a hajam! Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
nemrég 2-3 hete lett életemben először dauerolva a hajam. 21 éves vagyok. igen vékonyszálú és a vége töredezik, ezt eddig is tudtam, de erre nem számítottam. Csomókban hullik a hajam.nem tőből, hanem csak megtörik közvetlen a fejbőr közelében, ezért kopasz foltok nincsenek, de kezdek kétségbeesni. Mondjon valaki valamit, már fésűt sem használok!!!
2008. szept. 11. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez jó lecke volt: felejtsd el a dauert.

De a fésűt ne! Mindenféle bajod lesz, ha nem fésülködsz.

2008. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy fodrásznak ezt nem kéne tudnia megállapítani? 8ezer forintot fizettem, nagyon nehezen szántam rá magam, mert nem szeretek változni sem, és tessék, csak folyamatosan hullik a hajam... minden este szörnyűlködve nézem, ahogy csomók maradnak a kezemben, valaki mondjon valamit...
2008. szept. 11. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos a fodrászodnak sikerült leégetnie a hajad.azonnal menj vissza és mutasd meg neki.sajnos csak az fog segíteni ha egész picire levágatod.én is így jártam egyszer.keress valami divatos rövid hajat magadnak.sajnálom nagyon hogy így jártál.
2008. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ismeros problema :(

ha valaki tud valami jo modszert, nekem is dobjon egy privit, megkoszonnem!

2008. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És keressetek másik fodrászt!
2008. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az eredeti fodrászom gyesen van, őt csak ideiglenesen használtam...

Ilyenkor kéne kártérítést követelni tőle, esküszöm.

Sírva fakadok, nem akarom levágatni, 6 éve növesztettem, hogy vállig érjen... Mellesleg kerek fejem van, egész 14 éves koromig nem engedték nekem a szüleim a hosszú hajat, rémálom volt minden nap a suliban, én voltam az osztály csúnyája. Nem akarom még egyszer ezt a fősuliban...

Nincs valami nagyon hatékony hajerősítő sampon? Hátha rendbe hozza...

2008. szept. 12. 00:13
 7/7 A kérdező kommentje:
a hullás csökkent, bár nem maradt abba. kezd kinőni a hajam, de most meg mindenfelé áll...
2008. nov. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!