Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel a tornával + egészséges...

Ezzel a tornával + egészséges étrenddel le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Itt a torna: [link]

Ha mindennap megcsinálom és mellé "rendesen" eszem, akkor kb mennyit fogok fogyni? (Nem koplalásra gondoltam..) Vagyis, hogy tartós lesz-e a fogyás, ha még később is folytatni fogom a mozgást. :P Köszi a választ :)

14/L


2011. máj. 3. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia :) ha írsz privibe akkor irok egy hasznos tornát,és étrendet. napi fél kilot fogysz :) én nagyon jo :D 14L
2011. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi :) írtam :D
2011. máj. 3. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Jajj,elsőőő..életmentő vagy :'D:) Ha írok egy privit leírod nekem is?xD


13l

2011. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azaz kislányok, napi fél kiló, majd azt hiszitek, tartós fogyás lesz... gratulálok!

Vicces az egészben, hogy 15/L vagyok...

2011. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

22:11nél a pont napi fél kiló???? Nem vagytok normálisak, de ha el akartok patkolni még idő előtt hajrá!

EGÉSZSÉGES FOGYÁS HETI FÉL-EGY KILÓ!


Óóóó a buták

2011. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed,hogy 15 évesen sokkal nagyobb vagy nálunk?Hát ki kell,hogy ábrándítsalak.Nem!!Ha meg nem érdekel a téma akkor miért vagy itt?Lőjjetek le...
2011. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én nem naponta fél kiló fogyásra gondoltam, hanem mondjuk kb szeptemberre, mire kezdődik a gimi (új iskola, új emberek), addigra formába jöjjek. mert van rajtam felesleg (nem is kevés, ezt a BMI-vel számoltam ki, és szeretnék valamennyit fogyni :P és soha nem szeretnék 50 kg alatt lenni, most is kb 60-ra hajtok mivel ez jó lenne a magasságomhoz (165 cm). de az is igaz, hogy ezeket nem írtam a kérdésbe, amit most írtam le xP
2011. máj. 3. 22:18
 8/14 A kérdező kommentje:
és légyszi, ne legyen veszekedés. thx :)
2011. máj. 3. 22:19
 9/14 anonim ***** válasza:
22:15 vagyok! Hát képzeld kedves utánam szóló igen több esze van 15 éves létére, mert ő legalább tudja, hogy sehova sem vezet ez a hirtelen fogyás! gyanítom kb, koplalásról lehet szó! Ebből is látszik, hogy egyeseknek gőzük nincs a fogyókúráról, mit hogyan, és mikor kell enni. És én nem 15 éves vagy, hanem 22.
2011. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem akarok fogyni...sőt,inkább hízni.170 cm/50 kg vagyok.Barátnőmnek kellene találnom valamilyen normális fogyókúrát,10 kg-ot le szeretne adni,minél hamarabb.Csak ennyi...
2011. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!