Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges 2 hónap alatt 89...

Egészséges 2 hónap alatt 89 kilóról 79 re fogyni?

Figyelt kérdés
17/f,182cm,
2011. okt. 30. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De ennél gyorsabban már nem igazán.
2011. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
1 hét alatt 1 - 1,5 kiló a normális, így ez még abba sorolható.
2011. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, egyépkét mellette kondizom!
2011. okt. 30. 16:27
 4/8 anonim válasza:
79%

Akkor rossz,

mivel testépítő vagy és sok kalóriát égetsz el.

2011. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mackó3 válasza:
igen egészséges,csak sok folyadékot igyál!
2012. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
56%
Szerintem az, mivel én 2 hét alatt fogytam 72- ről 68- ra. :)
2017. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dbkt14 válasza:
100%
az utolsótól kérdezném, hogy hogy csináltad??
2017. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Jó kérdés. Kezdeném azzal, hogy mielőtt belekezdtem, az egészségtelen életmód megtestesítője voltam: összevissza ettem, nem mozogtam, édes löttyöket ittam. Aztán jött egy sugallat a fejemben, nem tetszett, amit a tükörben láttam.

Azóta csak kivételes alkalmakkor eszek édességeket, helyüket átvették a gyümölcsök, a chipsekről pótlék nélkül mondtam le, édes italok helyett ásványvizet iszok, napi egyszer főtt kaját. Kifli és kenyér kiiktatva, ami elsőre durvának hangzik, de egyébként egyáltalán nem hiányzik. Előtte elég sokat ettem egy nap, mostanra csak akkor eszek, amikor éhes is vagyok, nem akkor, amikor éppen nassolni támad kedvem. A gyomrom amúgy nagyon hamar, kb.2 hét alatt szűkült össze, úgyhogy ezzel nem volt baj.

Sportolni meg. Elkezdtem futni. Heti 2, esetleg 3 alkalom. Kezdtem 10 körrel (a pályán, ahol futok az 2 kilométer), persze nem egyhuzamban, hanem apránként, körök között sétálva. Mostanra 25-30 kört futok, persze lassan emeltem, 10- ről először 12- re, aztán 15- re, onnan egyszer magától jött a 25, majd a 30. :) Igaz, még mindig nem egyhuzamban, de mostanra lefutok egyszerre 10-15 kört (10 a minimum). Ez beáll, a kondi javul, a szervezet többet bír. Amíg július végén 1 órán keresztül csak 10, mostanra egy óra latt 25, akár 30 kör sikerül. :)

Persze ott volt előttem mondjuk inspiráló példának anyukám, aki 39 évesen kezdett diétázni, szintén a nulláról. Mostanra legalább 35, akár 50 kört fut, enni egészségesen eszik, az étkezési szokásaink abszolút egyeznek. 15 kilót adott le, a dolog pikantériája, hogy az első 3 hónapban csak fél kiló ment le neki, de ő nem adta fel. Óriási példakép ebben számomra. :)


Nem szabad rágörcsolni. Ha tészta van ebédre, megeszem. Ha születésnapot ünnepelünk, eszek tortát. Néha a barátnőimmel beülök egy kajáldába, ahol ebédre eszek egy kis egészségtelenebb kaját. De 3 hónap alatt eddig 8,5-9 kiló ment le, további 10- től szeretnék mgé amgy megszabadulni. Csak fejben kell eldönteni. Onnantól már megy az egész simán.

2017. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!