Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges 8 hét alatt 16-18...

Egészséges 8 hét alatt 16-18 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok és 106 kg. Nem vagyok tohonya, puha, bőven van izmom is (anno sokat sportoltam), csak kerek vagyok mindenhol. Nagy mell, fenék, combok és egy van már hasam is.:-( Két éve szültem, szeretném összeszedni magam. Inkább itthon tudok mozogni, mert gyerkőccel max. bringázni tudunk. Futás, konditerem nehezen megoldható, mert a férjem későn jön haza, kiszámíthatatlan a munkaideje, hogy ö vigyázzon a pindúrra. Van egy elliptikus trénerem, azon szoktam nyomni. Vagy tudtok jó DVD-t? Étkezésre kellene odafigyelnem. Sajnos gyakran nasizok, ezért is híztam meg. Kenyerből általában a teljes kiörlést eszem, zsíros dolgokat nem szoktam, mert húst nem eszem, csak max. halat, de abból gyakran.Ti hogyan csinálnátok? Sok 8 hét alatt a 16-18 kg fogyás?

38/N


2011. júl. 24. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok, és mivel már idősebb vagy, biztos, hogy megsínylené a bőröd. Nem pár hét alatt híztál meg, ne akarj pár hét alatt lefogyni!


Havi max. 4-5 kg fogyás egészséges.


Egyébként ne a kilókat számold, hanem mérd magad centivel. Én mióta futok, nem fogytam csak 1-2 kilót, viszont beleférek olyan ruhákba, amiket már évekkel ezelőtt kidobhattam volna, de valamiért nem tettem.

2011. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat:-)
2011. júl. 24. 14:33
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

"168 cm vagyok és 106 kg. Nem vagyok tohonya, puha, bőven van izmom is..."


Ez a kettő mondat üti egymást.:) Már bocs, de egy 106kg-s nő, legyen bármilyen magas, nagyon-nagyon tohonya és puha.

Az izom dolog meg csak magyarázkodás, egy nő relatíve kevés izmot hordoz magán, mivel az alacsony tesztoszteron és egyéb izomnövekedésért felelős hormonok szintje nagyon alacsony. Legjobb esetben is 40kg plusz zsír van rajtad, ami teher.


A megoldás pedig életmódváltás. 8hét alatt 16kg-t fogyni nagyon egészségtelen, még 40kg feleslegből is. De 10-11 hét alatt kb 13 kiló teljesen reális. Csak aztán nehogy visszaválts a régi életmódodra!!!!!!!!

2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
8hét alatt, 8-12kg fogyás normális. A több nem jó, mert az izmaidból fogsz veszíteni, és nagyon szarul fogsz kinézni és a háj megmarad. Ha éhezteted magad, szintén a szervezeted az izmaidból vonja ki a tápanyagot. Tehát aerob edzést kell végezz(pl. naponta 1-2szer 40perc séta). A nasit hagyd abba, teljesen. Nincs szüksége rá a szervezetednek, ha nem hagyod abba szarul fogsz kinézni továbbra is. Heti 1 csaló étkezésed lehet,de az se úgy hogy szalonnát eszel dobostortával. A sétáláson vagy lassú bringázáson kívül a erősítő edzéseket végezz, otthon fekvőtámasz, súlyzó nem leszel tőlük bodybuilder csak felpörgeti az anyagcseréd.
2011. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%
Igen ha úgy teszed, h levágod a végtagjaidat. nm. :)
2011. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha érdekel akkor www.youcandoit.try.hu
2011. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"húst nem eszem"


mellesleg ez is helytelen hozzáállás, nem is értem, hogy hogy mondhatod, hogy van rajtad izom, amikor nem viszel be elsődleges fehérjeforrásokból szinte semennyit. Na midnegy.


Amúgy a relatíve magas fehérjebevitel segíti a zsírok lebomlását is.

2011. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
14:39! 7 év küzdősport!:-)
2011. júl. 24. 15:10
 9/16 anonim ***** válasza:
nem értem miért akarsz irreális célt kitűzni magadnak? 8 hét alatt majdnem 20 kiló? 38 évesen. nem értem hova a sietség. inkább állíts össze egy jó kis diétát amit életed végéig tarthatsz és legyen napi 40-60 perc edzés is. a picur gondolom alszik is néha akkor van időd aerobikozni, az el.tréneren intervallumos edzést nyomni.
2011. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi 14:42! Szalonnát még gyerekkoromban sem ettem:-)
2011. júl. 24. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!