Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 77 nap alatt, vagyis 11 hét...

77 nap alatt, vagyis 11 hét alatt lehetséges lefogyni egészségesen 10 kilót? (Természetesen, intenzív mozgással, heti 6 alkalommal, + megfelelő táplálkozással)

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ha csak véletlenül 7-8-9 kilót fogynál, folytatod. És ha utána meg akarod tartani a súlyod, akkor sportolsz tovább, és próbálsz egészségesen étkezni.
2011. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Lehetséges csináljuk együtt??

2011. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pont most tartok a 80. napnál, és eddig 13 kg-ot fogytam, szóval lehetséges. De ehhez teljesen át kell az agyad programozni!!! Ebben nem nagyon fér bele csalás, meg jutalmazgatás!!!

Én nap 1200 kcalát eszek, eddig összesen 3x léptem túl, családi kaja miatt, de azt is mozgással kompenzáltam. Heti 6x edzek 1 órát reggel éhgyomorra, mellette L-karnitint szedek. Az edzés mindig megvolt kivétel nélkül, nincs engedmény magamnak!

Mindig legyenek apró céljaid, hogy ekkorra, ennyi kg akarsz lenni, nekem ez bevált. Még 5 kg-ot akarok fogyni, és akkor teljesen elégedett leszek magammal, vagyis remélem.:)

Jó, ha van ebben partnered, aki veled fogyózik, vagy támogat. Nagyon sokat segít!

Vegyél magadnak egy szép ruhát, amibe nem férsz bele, de szeretnél. Igaz én nem vettem, de kaptam egy ilyet még nagyon régen. Soha nem volt jó rám, de most igen.:)


A lényeg, hogy nagyon akard!!!

sok sikert!

2011. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhhh de szépen hangzik :))) -13 kiló 80 nap alatt .:). Remélem nekem is sikerülni fog minimum egy 10-est ledobni 11 hét alatt. Utána is folytatom tovább, csak az a célom hogy szeptemberre ez meglegyen . :)
2011. jún. 16. 15:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nagyon akarom!!! :)
2011. jún. 16. 15:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit edzel? Én is heti 6x szoktam 1 órát edzeni éhgyomorra reggel. Szobabicajozni szoktam, 20-21 km-t tekerek le.120-130-as pulzus számmal.
2011. jún. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!