Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kell használni az infralá...

Hogy kell használni az infralámpát arcüreg gyulladás esetén?

Figyelt kérdés
Sajnos arcüreg gyulladásom van.Fel akarták szúrni de nem engedtem.Kedden kell kontrollra mennem addig antibiotikumot szedek.Van egy kis kézi infralámpám amit még karácsonyra kaptam de nincs hozzá magyar nyelvű leírás.Gondoltam besegítek a gyógyulásomba vele de sajnos nem tudom hogy kell használni.Aki használta már az megosztaná velem a tapasztalatait,hogy segít-e és hogy ,hogy kell használni? Köszönöm.
2011. máj. 6. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
bekapcsolod arcmagasságban, eléülsz, olyan messzire hogy érezd hogy meleg de ne égessen, olyan fél m-re és nem nézel bele hanem csukva van a szemed. szerintem jó az infralámpa. ott ülsz egy olyan 10 percet naponta többször.
2011. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meggyógyultam!!!!! :)
2011. máj. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!