Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi bajom lehet,...

Szerintetek mi bajom lehet, talán pszichésen lehet ez?

Figyelt kérdés
Három éve januárban kezdődött az egész amikor egy éjszaka rosszul lettem. Hányingerem volt, hánytam, szédültem, remegtem. Aztán utána pár hét múlva megismétlődött ez. Azután egyre gyakrabban szinte minden éjszaka. De kizárólag mindig éjszaka. Novemberig ment ez igy. Fogytam akkor 10 kg-t. Novembertől kicsit eljártam itthonról kezdtem jobban lenni, de azóta is néha előfordul. Valamikor egy hónapig semmi, valamikor minden második nap. Általában nem tart tovább fél óránál valamikor 10 perc, de néha van, hogy órákig. A remegéstől hányingerem, hasmenésem lesz.De az érdekes, hogy egész nap jól vagyok, főleg amikor lefekszek aludni akkor jön ez elő. Most szeretnék ezzel orvoshoz menni,bár családom szerint felesleges, biztos ideges típus vagyok. Igaz, hogy egyetemre járok ami nálam nagyon nagy stresszel jár. Amikor három éve rosszul lettem előtte lévő hónapban rengeteget tanultam és féltem a vizsgák miatt valószínűnek tartom az váltotta ezt ki. De szerintetek mi lehet ez és milyen orvoshoz érdemes ezzel fordulnom? Bocsi ha hosszú voltam.
2011. máj. 6. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől, de nem biztos. A háziorvoshoz menjél, ő ad beutalót /beutalókat/. Valószínű neurológushoz fog küldeni.
2011. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressznek kitűnő tünet, de menj orvoshoz.
2011. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak stressz én is így voltam vele és 2 hónapig kórházban voltam mindenféle vizsgálatot csináltak nah meg persze mindenféle rosszat mondtak mire kiderült hogy semmi bajom csupán a stressz. vegyél a gyógyszertárban valamilyen nyugtatót ( én pl a sedacur fortet szedem és az nagyon jó. azóta jól vagyok és nem is vagyok ideges.

19/F

2011. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pánikroham, depresszió, szorongás, bármi lehet de az időtartamot figyelembe véve inkább pánikroham! Sajnos én mindhárommal küzdök és tudom milyen borzasztó, amikor az ember retteg az estétől, mert fél hogy rosszul lesz. Pont így idézed elő.. Addig forgatod magad azon hogy rosszul leszel amíg tényleg be nem következik a pánikroham. Pontosan azok a dolgok a gyógyszerei amiket írtál! Többet járj el otthonról, bulizni, társaságba. Legyél többet a friss levegőn, keress magadnak elfoglaltságot. Én is voltam dokinál, nyugtatót írt fel + pszichológus. Neked is ennyit fog mondani csak! :(
2011. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.A gyógyszert megnéztem jónak tűnik illetve többet fogok eljárni itthonról.
2011. máj. 6. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!