Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted nyugtató hatással...

Szerinted nyugtató hatással van az emberre, ha mezítláb sétál a füben? Szoktál mezítláb sétálni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,engem kifejezetten nyugat, jó érzést ad.
2011. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen területen élsz? Városban, faluban? mennyi időt töltesz "így". Ezzel a témával kapcsolatban annyira sokat nem lehet kérdezni...
2011. máj. 6. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Általánosságban az a véleményem, hogy igen.

Személyesen, tehát magamra vonatkoztatva pedig ez már több is, mint vélemény, ez már tapasztalat. Én nagyon szeretek mezítláb lenni, mindenfelé így járkálni. Puha fűben, de erdőn, vagy akár az utcán is. Nem nagyon érdekel ha megnéznek érte. Bp-i férfi vagyok. Koszos lesz a talpam, ez az egy kontkrét hátránya van, többet kell sikálni otthon. Bevállalom. :P

2011. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem tetszik, amikor nyáron a városban a nők mezítláb járkálnak. Az hozzátartozik a nyár érzéshez. Kár hogy kevés ilyen városi ember van.
2011. máj. 16. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez szerintem is nagy kár. Szerencsére a párom közéjük tartozik. :)


Sokat sétálunk együtt és külön-külön is járunk mezítláb. Sajnos egyikünk munkahelye sem annyira szabados, hogy oda is így menjünk.

2011. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!