Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 2x székelés nekem sok....

Napi 2x székelés nekem sok. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi hónapokban napi 2x székelek,régebben csak 1-2 naponta...meg mostanában gyakran megy is a hasam. Mit lehetne tenni ellene? Persze ilyenkor kekszet eszek,meg minden,de...ha nincs "baj",akkor is napi 2x wc nekem sok. :(


2011. máj. 7. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is vécézek reggel és délután is, nincs ezzel semmi baj. Sokat mozgok, ezért van. Ha csökkentem a mozgást, akkor az emésztésem is lassabb lesz.


Nem vagy túl stresszes mostanában?

2011. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De,az vagyok sajnos :( Kezdőnek a vizsgák,családi dolgok néha,meg párkapcsolati gondok...most próbálok nyugodtabb életet élni,de még nem érzem.
2011. máj. 7. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor a stressz miatt van.


Talán a magas kakaótartalmú étcsoki az még segít, ha megy a hasad, de ha normális a székleted, de gyakori, akkor nem sokat tehetsz szerintem. Majd ha nem stresszelsz újra normális lesz, de ne próbáld hasfogókkal megállítani, mert annak ki kell jönni, úgy egészségesebb.


Amúgy meg örülj neki, mert legalább nem ott rohad a cucc a beleidben, sokan a fél kezüket odaadnák egy jó sz*rásért.


Sokkal egészségesebb ez, mint a szorulás.

2011. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én a napi egyért is odalennék, nemhogy kettőért. La. jól kipucolódsz.
2011. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én örűlnék hogyha én tudnék napi 2x rendesen WC-re menni, tudod, én nem tudok rendesen menni.. van hogy 4 napig semmi.. szerintem, ne panaszkodj. inkább örülj neki!!
2016. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!