Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet a kullancsok ellen...

Hogy lehet a kullancsok ellen védekezni?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk erdős részbe és nem szeretném, ha belém menne a kullancs.
2011. máj. 8. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

kullancsirtó spray.

én még azt hallottam,hogy a poly B vitamin hasznos kullancsok ellen.amikor osztálykiránduláson voltunk én szedtem ezt,de nem tudom,hogy emiatt nem ment-e belém kullancs.hálistennek eddig még sosem volt bennem.

2011. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

oltás-drága de hatásos

és gyógyszertárban lehet kapni tablettát, ez olcsó, de állítólag büdös az ember tőle

Mindenképp viselj sapkát, zárt cipőt, hosszú nadrágot. Nézzétek át magatokat mindennap (testhajlatok különösen) Ha találtok ne magatoknak szedjétek ki!

2011. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dús aljnövényzetű,vagy fáktól árnyékos helyen nem célszerű megpihenni,ott inkább gyorsan kell haladni. (a kullancs fáról is potyoghat) mondják még a poly B tablettát is mint kullancsriasztót.
2011. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
14:40es vagyok azaz! Poly B!
2011. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kipróbálom a Poly B-t.
2011. máj. 8. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!