Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne elmulasztani a...

Hogy lehetne elmulasztani a fejfájást?

Figyelt kérdés
Anyámnak reggel óta sajog a feje, már vett be Algopirynt, meg Flectort is, vagy mi az istent. Nem múlik el neki, egyre nyűgösebb, panaszkodik, hogy a fülében érez nyomást, és arról is beszél, hogy meg fog halni, mert agyvérzést kap. Mit csináljak? Már lassan vizesruházni kell, mert hőemelkedése is van, és holnap 12 órázni fog a munkahelyén. Bármilyen ötlet, hogyan mulasszuk el a fejfájását?
2011. máj. 13. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a ennyire rosszul van, nem ártana dokit hívni. Ha már bevett 3 gyógyszert és nem múlik, akkor ez nem egy egyszerű fejfájás. Vigyétek be az ügyeletre, vagy hívjátok ki hozzá az orvost. És így nem kéne dolgozni menni sem holnap.

Majd írd meg, hogy hogy van.

2011. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem régebben (meg ujabban mostanában is) volt ilyen makacs fejfájásom,

Quarelin-t szoktam szedni rá, az tuti jó! Van hasonló vény nélkül, MIRALGIN a neve.


HA ez sem használ, vizsgáltassa ki magát, ha sűrűn előfordul, mert nekem volt oka a fejfájásomnak, nem akarlak megijeszteni, de a fejemben volt a gond-volt ott egy buci. Bár már több éve megoperáltak, mostanában is sokat fáj a fejem, de nem ujult ki a gond, nem azért fáj biztos, valami oka van,maj utána nézek...

Szóval ne ijedj meg, nálatok biztos nem ilyesmi jelegű a baj, csak azt akarom ezzel, hogy nézesse meg magát mindenképp!


Ma nekem is majd szétment a fejem, valami front van, vagy vihar lesz, mert akkor szokott így fájni, meg ha hóesés várható, de az most biztos nem fog :)

2011. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is rengeteget fáj a fejem. A neurológus Relpax-ot írt fel. Igaz,hogy drága gyógyszer, de fél óra alatt úgy elmúlik a fejfájás,mintha soha nem is lett volna. Vagy még egy másik otthoni gyógymód: Ecetezz be egy ruhazsepit vagy valami nagyobb kendőt és azt tedd a homlokára. Arra vigyázz, hogy csak 10%-os legyen az ecet,mert különben kimarja a bőrét.Nekem ez is hatásos volt már. Büdös ecet szagom volt míg rajtam volt, de ennyit megért. Aztán még az is segíthet, ha vizes ruhával szorosan bekötöd a fejét, mert a kitágult ereket ezzel visszább szorítod. Mert állítólag az erek kitágulnak az agyban és ettől van a fejfájás.
2011. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!