Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok alvás közben...

Miért nem tudok alvás közben lazítani?

Figyelt kérdés
Rendszeresen arra ébredek, hogy alvás közben nagyon erősen összeszorítom a fogaimat. Nem csikorgatom, de olyan erősen szorítom össze, hogy minden fogam fáj. Illetve mikor felébredek észreveszem, hogy az egész testemet megfeszítem... ettől meg még izomlázam is szokott lenni, főleg a karomban meg a hátamban. Próbáltam más ágyban, más ágyneműben, más pózban, más időpontban, más tevékenység után aludni, de nem használ. Mit tehetnék? Vagy mi okozhatja ezt egyáltalán?
2011. máj. 14. 11:48
 1/4 A kérdező kommentje:
22 / l
2011. máj. 14. 11:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Okoz-e valami feszültséget napközben, vagy aggaszt-e valami?
2011. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem úgy alapjáraton nincs valami rendben. szóval szerintem ez egy kiegyensúlyozott embernél nem fordul elő. lelki okai lehetnek, próbálj meg nappal is lazítani, és ne csak testileg ha nem mentálisan és lelkileg is
2011. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül is... vizsgaidőszak van.... de ez eddig nem okozott ilyen jellegű problémát... bár ez végzős év... lehet jobban stresszelek, mint gondoltam...
2011. máj. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!