Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rágó tényleg hashajtó hatású?

A rágó tényleg hashajtó hatású?

Figyelt kérdés
Ez van ráírva, h nagyobb mértékű fogyasztása hashajtó hatású, kb. mennyit kell enni belőle, hogy az legyen? mostanában elég sokat rágózom, de szeretném elkerülni a kínos pillanatokat:D meg amúgy is érdekel.
2008. febr. 17. 12:22
 1/8 anonim válasza:
0%
Nagy mennyiség esetén igen.
2008. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
De nem kell parázni tőle, elég sok rágót kell bekapni ahhoz, hogy ezt a hatást váltsa ki. Én pl egy tízszemeset fogyazstottam el fél óra alatt, és semmi;)
2008. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mekkora az a "nagy mennyiség"?
2008. febr. 17. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez igaz... minden rágóra rá van írva, hogy nagyobb mennyiségben hashajtó hatása van. Egyszer egyik osztálytársammal megetettek egy 10db-osat, de semmi baja nem lett tőle. :) Szerintem egy jó 30 szem vagy ki tudja... ez is egyénenként változó lehet.

Attól, hogy naponta elrágsz 3-5 szemet, attól még nem lesz gond. Volt egy barátnőm, aki naponta elfogyasztott egy csomagot, de sosem panaszkodott ilyenre. :)

2008. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem a rágónak van hashajtó hatása,hanem a benne levő édesítőszereknek.Annyit nem tudsz enni,hogy kínos pillanatok legyenek.

2008. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rá van írva a rágóra hogy nagy menyiségbe hashajtó hatásű...

Akkor ha beszeded mint a 10db-ot

2008. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

én tavaly táborban megettem 1 nap alatt egy ilyen 24-es csomaggal és attól ment a hasam este de nagyon

kb.5-10 percenként szaladgáltam wc-re

2014. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VegasBoy válasza:
49%
Én ma véletlenül lenyeltem egy rágót és elég rendesen meghajtott xD
2016. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!