Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szenved valaki krónikus...

Szenved valaki krónikus orrdugulásban?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék, hogy van-e olyan rajtam kivül aki krónikus orrdugulásban szenved, és ha igen mi használ neked?

Én évek óta orrcseppezek, van egy idő amikor nem kell használnom, mert kapok rendesen levegőt, de van mikor egy hét alatt elfogy az orrcsepp.

Milyen orvoshoz forduljak?

OLyanok válaszát várom akik tényleg TANÁCSOT adnak, és nem olyanokat akik kritizálnak!!!

előre is köszönöm.


2011. máj. 16. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mint Te. A fülorrrgégész antihisztamint adott és ki akart égetni az orrkagylómból egy darabot.

Hát én meg azt nem akartam. Nekem az évekig tartó orrcseppfüggőségből úgy jöttem ki, hogy az alábbiakat kezdtem szedni:

[link]

Multivitamin:

[link]

plusz sok kalcium és c-vitamin.

Egy-két hét alatt kihozott. Az orrdugulás allergiára utal, az allergia immungyengeségre, az immungyengeség pedig vitaminhiányra. Jobbulást!

2011. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

20:35-ös vagyok


Én 7 évig "éltem" az Afrinon, mert csak akkor kaptam levegőt ha használtam. Tehát függővé is váltam.

Amikor megfáztam csak rosszabb lett, egyáltalán nem kaptam levegőt. Ekkor mentem el a Fül-Orr-Gégészetre ahol oltári nagy bunkóskodás után a műtét előtt utolsó próbálkozásként írta fel az orvos. (ha nem jön be megműt, csak nagyon rossz híre volt a műtéteinek)


Addig használtam, míg el nem fogyott az első üveg. Talán 3x 3-at kell egy nap az orrodba nyomni. Már nem emlékszem.

De azóta is csak ezt vagyok hajlandó használni.

Nekem bejött, azóta kapok az orromon is levegőt. Igaz berögződött, hogy tátsam a számat, mert régen csak ott kaptam.

2011. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ha lesz időm megyek allergia vizsgálatra, de mindenképpen kifogom probálni amit ajánlottatok!

Köszönöm a tanácsokat!

Igen, amikor én is voltam fül-orr-gégészeten velem is nagyon bunkók voltak :S ezért félve tettem fel itt is a kérdésemet, de nagyon aranyosak és kedvesek vagytok, köszönöm a válaszokat!

és amint elkezdtem valamelyiket fogok irni :)(már akit majd érdekel a tapasztalatom:)

2011. máj. 17. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!