Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudnék egy normális...

Hol tudnék egy normális bokarögzítőt beszerezni? Nemrég kibicsaklott és azóta néha fáj a megerőltetéstől.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Patikában, vagy gyógyászati segédeszköz boltban.
2011. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Smartguy86 ***** válasza:
2011. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:

Vicces, mert ezt az oldalt pont annyi idő megtalálni Google-ben, mint amennyi idő az, hogy kidobjon neked 10 000 találatot arra, hogy "bokarögzítő"


Sebaj, nem lehet mindenki okosabb, mint egy előember...

2011. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyógyászati segédeszköz boltban a legjobb megvenni!
2011. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen és mint hogy 10000 oldalt kidob a google nehéz eldönteni hogy melyiknek lenne értelme, tapasztalatokra lennék kíváncsi nem arra, hogy elmondd mennyi esze van egy élő embernek vagy mennyi nincs :/
2011. máj. 18. 10:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a térdem szokott kibicsaklani, régebben patikában vettem térdrögzítöt, aztán elmentem az ortopéd orvoshoz,aki receptre kiírt nekem egy nagyon jó minőségű térdrögzítöt, és azóta nincs problémám. Az orvos által kiírt rögzítő sokkal jobb mint amit a patikában ajánlottak nekem.
2011. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Árban hogy jöttetek ki a patikás és a receptre felírt rögzítőkkel?
2011. máj. 18. 10:16
 8/9 Smartguy86 ***** válasza:
Azért egy bokarögzítő nem egy olyan beuházás, mintha vennél egy házat egy hulladékégető mellett, mert nem tudtál róla. Ezeket ugyanúgy tervezik, mindegyik éppen olyan jó. Csak szoros legyen, ennyi a lényeg.
2011. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 10:14-es vagyok. Nem tudom segítek-e az árakkal, mivel Szlovákiából írok, de talán összehasonlításként érdekel:

amit recept nélkül vettem, az 12 € volt, amit receptre írt fel az orvos, azért 1€ 20 centet fizettem, de az ára rendesen 52 € lett volna recept nélkül.

2011. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!